Ozel hastanelerde Karaciger naklinin maliyeti nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

HamdiBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar, yurt disinda bir tanidigimin karaciger nakli olmasi lazim , donor u de hazir kardesi. Su anda hastane arastiriyorlar maddi durumlarida cok iyi degil, hindistan dusunuyorlardi , ayni zamanda turkiyeyide arastiriyorlar. Bendende arastirmami rica ettiler, bilgisi olan veya ozel hastenede calisanlar varsa cevap yazarsaniz seviniriz.

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
HamdiBey geçmiş olsun.Boş bir zamanımda biraz araştırıp ben de yardımcı olmaya çalışayım. Ne kadar zor şu olay yahu..Organ bekleyen insanlara Allah yardım etsin. İnsan suya ekmeğe muhtaç olabilir de böylesi çok zor.Allah muhtaç etmesin kimseyi.Allah şifa versin üzüldüm şimdi bak.

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Merhabalar, yurt disinda bir tanidigimin karaciger nakli olmasi lazim , donor u de hazir kardesi. Su anda hastane arastiriyorlar maddi durumlarida cok iyi degil, hindistan dusunuyorlardi , ayni zamanda turkiyeyide arastiriyorlar. Bendende arastirmami rica ettiler, bilgisi olan veya ozel hastenede calisanlar varsa cevap yazarsaniz seviniriz.

Sitede bulunan hastanelerle iletişime geçerseniz daha yararlı olur sizin için.
Karaciğer Nakil Derneği

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Karaciğer ve böbrek naklinde Malatya İnönü Üniversitesi nin dünyada sayılı merkezlerden olduğunu duymuştum. Fiyat olarak bi bilgim yok ama malatyayı tavsiye ederim.

HamdiBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cevap veren butun arkadaslara tesekkurler, Bervanin verdigi listeden 5 kadar hastaneyi aradim hic biri maliyet soylemedi, hastaniz gelsin muayene edelim ona gore kesin fiyat verelim dediler. Su anda kendileri Antalyadaki akdeniz universitesine gitmek icin hazirlik yapiyorlar. ( ben burayi telefon ile aradigimda su anda herkes yuz nakli ile mesgul daha sonra tekrar arayin dediler :) )
Tekrar dan tesekkur ederim.

Son mesajlar