ÖZEL e-posta hesaplarımız... Buyrun :)

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bu konuda sdn forumda kayıtlı e posta hesaplarını değil (güvenlik gerekçesiyle diyelim üyelik e postalarımızı yazmayalım bence...) ama forum dışında haberleşme babında özel e postalarımızı birbirimizden isteyebiliriz. Yalnız ulu orta yazmamakta fayda görüyorum, özelden isteyen üyelere e posta paylaşmak daha doğru.

Yazılan e posta hesapları güncel ve kapanmayacak türden sağlam olurlar ise daha makbul olur tabii ki...

Buraya bir e posta hesabımı yazayım bari yeni aldım:

[email protected] (??PARAzitCELL??'e aittir :p )

Son düzenleme:

Mxns

Asistan
Reaksiyon puanı
91
E posta kişisel veridir. Data toplayıp bir yerlerde satılacağı bir zamanda paylaşılmaz.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
E posta kişisel veridir. Data toplayıp bir yerlerde satılacağı bir zamanda paylaşılmaz.
Ulu orta yazmamak şartıyla özelden sevdiğiniz, saydığınız üyelerle forum dışında da yazmak durumunda kalabilirsiniz. Bu bağlamda konu açıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz de hangi üye veya yöneticiden e posta hesabını öğrenmek istiyorsanız konuda etiketleyerek yazabilirsiniz.

Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Aslında bunun yerine daha iyi bir örnek var, istediğimiz zaman istediğimiz kişi ile o platform üzerinden haberleşebiliyoruz.

Burası neresi, tabii ki fazla lafı dolandırmadan söyleyeyim. Tabii ki ShiftDelete.Net Forum adresi.. :)

Edit: Tabii siz daha iyi bilirsiniz, benden sadece hatırlatması.. :cool:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Aslında bunun yerine daha iyi bir örnek var, istediğimiz zaman istediğimiz kişi ile o platform üzerinden haberleşebiliyoruz.

Burası neresi, tabii ki fazla lafı dolandırmadan söyleyeyim. Tabii ki ShiftDelete.Net Forum adresi.. :)

Edit: Tabii siz daha iyi bilirsiniz, benden sadece hatırlatması.. :cool:
Forum dışında demek istedim ? Belki lazım olacağı bir an olur belki sdn forum sayfasına erişim o an veya gün mümkün olmayabilir :p

Açıkçası ben sosyal medya kullanmıyorum ve aklıma ilk e posta hesapları üzerinden haberleşmek geldi.