Özel bir diş hastanesin de bu fiyat normal mi?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Dişlerim biraz yamuk bunun için tel önerdiler ben 3 yıl falan kalıcak diye korktugum için istemiyordum ancak 1.5 yıl bile sürmez dediler ve üst dudagımında dişlerimin öne gelmesiyle öne geleceğini söylediler çok sevindim ancak fiyaat 6500 TL :)

Bir de kanal - dolgu -kaplama gibi biraz daha önemli işler var onlara da 2000 TL fiyat biçtiler.

Haliyle sayın peder bey yok git kendin öde dedi bende çalışmıyordum iş aramaya başladım size de bi sorayım dedim, devlette yaptırsam çok mu kötü olur birde devlette tel için sıra beklemek şart mı yani normal de tel 3000tl ise devlette 500 tl daha versek hemen yapmıyorlar mı?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
fazla olmadı ben dişlerin tamamını yaptırdım ramazan bayramına bitti diyeyim tamamı 10000 verdim. Banada devlette niye yaptırmadın dediler devlet hastanesi genele açıkolduğu için belki daha ucuza yapıyorlar fakat şahsa özel olmuyor ilgi pek yok istediğin gibi gözükmüyor yapılan dişler ortalama dolguyu 150 den yapıyorlardı en son bildiğim ona göre düşün son bir not dişlerine iyi bak sonra çok çekersin

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
fazla olmadı ben dişlerin tamamını yaptırdım ramazan bayramına bitti diyeyim tamamı 10000 verdim. Banada devlette niye yaptırmadın dediler devlet hastanesi genele açıkolduğu için belki daha ucuza yapıyorlar fakat şahsa özel olmuyor ilgi pek yok istediğin gibi gözükmüyor yapılan dişler ortalama dolguyu 150 den yapıyorlardı en son bildiğim ona göre düşün son bir not dişlerine iyi bak sonra çok çekersin
Param olsa hiç düşünmeden yaptırıcam, dişlerim çocukluktan beri böyle yeni yeni yaptırmak aklıma geldi malesef annem babam çocukken ben çok düşünmemişler böyle şeyleri sadece çürük olunca gidip dolgu yaptırtmışlar, olmadı artık 4-5 ay çalışıp tüm paramı buna vericem bilmiyorum.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Normal. :confused:
Devletten sıra aldım tel için. Daha zamanı var diye...
2 3 yıldır bekliyorum.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
dolgu temizlik ne yapıyorlarsa yapsınlar dişlerini çekmeden tedavi etsinler yapma diş orjinalinin yerini tutmuyor

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Dişlerim biraz yamuk bunun için tel önerdiler ben 3 yıl falan kalıcak diye korktugum için istemiyordum ancak 1.5 yıl bile sürmez dediler ve üst dudagımında dişlerimin öne gelmesiyle öne geleceğini söylediler çok sevindim ancak fiyaat 6500 TL :)

Bir de kanal - dolgu -kaplama gibi biraz daha önemli işler var onlara da 2000 TL fiyat biçtiler.

Haliyle sayın peder bey yok git kendin öde dedi bende çalışmıyordum iş aramaya başladım size de bi sorayım dedim, devlette yaptırsam çok mu kötü olur birde devlette tel için sıra beklemek şart mı yani normal de tel 3000tl ise devlette 500 tl daha versek hemen yapmıyorlar mı?
Tanıdık var mı devlette?
Tanıdıksız iş yürümüyor...

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
O zaman ben asgari maaşlı bir işe giricem babama da baba sen parayı şimdilik ver maksat zaman geçmesin ben çalışıp kazandıgım parayı sana veriyim dicem. Büyük ihtimalle diş kaybı olmaz dedi doktor

estetisyenist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Devlette daha ucuzdur tabii. Hele bir de tanıdık bulursan çok ucuza gelir. Ama tanıdık olması istediğin gibi olmasını sağlamayabilir. Her ne kadar tanıdığın kişi başhekim olsa bile. Daha yakın zamanda yaşadım bunu ki zaten bilinen bir şeydir. Sadece tel için değil genel sağlık konuları için söylüyorum. O yüzden biraz rica minnet ile devlet hastanesinde tanıdık bulup yaptırsan senin için daha avantajlı olur. Çok ileri tarihe de vermezler randevuyu, orasını merak etme.

HugoBoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aldığınız sağlık hizmetine verilecek maximum tutar için gerekli hesaplamayı Ilave Ucret Hesaplama Ekranı adresinden yapabilirsiniz. Daha fazlasını ödemeyin ödendi ise geri alınız buna hakkınız var.