Oyunum Traffic Crossing Google Play'de Yayınlandı!

Bu konuyu okuyanlar

SOLIDMOON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Yeni yayınladığım Traffic Crossing oyunumu denerseniz çok sevinirim. Oyundan bahsetmek gerekirse; araçlara çarpmadan en yüksek skor yapmaya çalışılan bir sonsuz koşucu oyunu. Enerji içecekleri kullanarak daha hızlı koşabiliyorsunuz. İlerledikçe daha fazla ve daha hızlı arabalar geçiyor yani oyun zorlaşıyor. 1000 skoru geçerseniz oyunu daha da eğlenceli hale getiren gece moduna geçiyorsunuz. Şimdiden deneyenlere teşekkürler.

Yorum, öneri veya eleştirilerinizi bekliyorum.

Traffic Crossing - Apps on Google Play

SOLIDMOON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Crossy Road'ın 3D haline benziyor. En yakın zamanda deneyim Google Play'den yorum yazarım :)
Umarım daha da iyileri gelir, yolunuz açık olsun
Çok teşekkür ederim. Evet, Crossy Road'ı oyunu geliştirme aşamasında denemiştim. Enerji içeceği ekleme fikri o oyunu oynarken aklıma gelmişti. Çünkü sabit hızda koşmak dışında bir eylemde bulunamıyorsunuz. İyi dilekleriniz için tekrar teşekkürler, umarım beğenirsiniz

SOLIDMOON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Yorumlar için teşekkürler. İlk oyunum için ilk haftadan güzel yorumlar almak beni çok mutlu etti. Oyunu kullanıcı isteklerine göre geliştirmeye devam edeceğim.

Eğer oyunu beğendiyseniz arkadaşlarınızla da paylaşırsanız çok sevinirim. Oyunda game over ekranı çıktıktan sonra paylaş butonuyla kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca oyun için skor sıralaması ile arkadaşlarınızla yarışmak da eğlenceli olacaktır.

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Oyun bende bu şekilde kaldı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210213-122302.png
    Screenshot_20210213-122302.png
    85.1 KB · Görüntüleme: 131

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,346
Ellerinize sağlık,deniyorum?
Mesaj Düzenlendi: Çok güzel olmuş,çok beğendim ?

Son düzenleme:

SOLIDMOON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Oyun bende bu şekilde kaldı.
Sorun için üzgünüm. Daha önce böyle bir hata bildirimi veren olmamıştı. Kendim test ettiğim cihazlarda da karşılaşmadım. Google Play Games hesabına bağlanması giriş ekranında bazı telefonlarda uzun sürebiliyor. Biraz bekledikten sonra sorun çözülebilir.

Bekledikten sonra herhangi bir hata mesajı çıkarsa "Raporla" butonuyla raporlarsanız inceleyebilirim.

Elinize sağlık, güzel olmuş.
Teşekkür ederim, beğenmenize sevindim. Yorum yazarak destek olabilirsiniz ?

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Bana hitap etmediği için denemeyeceğim. Görsellere bakarsak belli bir yaş grubuna hitap eden bir oyun olmuş. Eline sağlık diyelim.

SOLIDMOON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bana hitap etmediği için denemeyeceğim. Görsellere bakarsak belli bir yaş grubuna hitap eden bir oyun olmuş. Eline sağlık diyelim.
Aslında yetişkinlere de hitap ettiğini düşünüyorum ama yine de teşekkürler.
Oyunu indirmedim fakat fotoğraflara bakılırsa oyun geliştirilmeli.Yinede eline sağlık. :)
Teşekkür ederim ?. Oyunu indirirseniz hangi konularda geliştirilmesi gerektiğini yazabilirsiniz. Söylediğim gibi oyunu isteklere göre güncel tutacağım.
Teşekkürler umarım beğenirsiniz ?

Reaksiyon puanı
1,056
Merhabalar oyunu indirmek için google play store gittim ancak oyun bende hiç bir şekilde çıkmıyor
Cihaz: Nokia 6
Android sürümü: Android 9.0

SOLIDMOON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Merhabalar oyunu indirmek için google play store gittim ancak oyun bende hiç bir şekilde çıkmıyor
Cihaz: Nokia 6
Android sürümü: Android 9.0
Sorunla alakalı nokia forumunda şöyle bir konu buldum:

phone settings > apps > google play store > storage > clear cache and storage data
sonrasında da telefonu restart yapınca sorunun düzeldiğini söyleyenler olmuş.

myr0n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Fena değil, yolun açık olsun. O halde bir kaç eleştiri yapayım gelişmen açısında. Konsept iyi grafikler fena değil genel olarak güzel. Ama oyunda şu hatalar mevcut.
• Oyun bende kasıyor, (benden kaynaklı da olabilir)
• Oyun içi fontlara biraz önem verebilirsin.
• Yükleme ekranı değişebilir.

Bunun dışında oyun gayet iyi, kolay gelsin dediğim gibi bu eleştiriler gelişmen açısından.

SOLIDMOON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Fena değil, yolun açık olsun. O halde bir kaç eleştiri yapayım gelişmen açısında. Konsept iyi grafikler fena değil genel olarak güzel. Ama oyunda şu hatalar mevcut.
• Oyun bende kasıyor, (benden kaynaklı da olabilir)
• Oyun içi fontlara biraz önem verebilirsin.
• Yükleme ekranı değişebilir.

Bunun dışında oyun gayet iyi, kolay gelsin dediğim gibi bu eleştiriler gelişmen açısından.
Tavsiyeler için teşekkür ederim. Beğenmenize ayrıyeten sevindim.

Oyunu geliştirken olabildiğince optimizasyon yaptım. 5 yıl önce piyasaya sunulmuş android telefonlarda dahi kasma, donma olmadan test ettim. Ama daha da optimize etmeye çalışacağım.

SOLIDMOON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bugün yeni bir güncelleme yayınladım. Gelen yorumlara göre geliştirmeler yaptım. Küçük hataları düzelttim ve oyunun iconunu değiştirdim.

Traffic Crossing, aksiyon kategorisinde yeni oyunlar arasında ilk 170'e girdi. Oyunun yayınlanmasının ilk haftası yeni bittiği halde binlerce indirme almış oyunların önüne geçti. Başlangıç için güzel bir başarı olduğunu düşünüyorum. Destek veren herkese teşekkürler!

SOLIDMOON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Oyun sayfasına yeni screenshot'lar ekledim. Oyunu henüz denemeyen arkadaşlar oyunu incelerse çok sevinirim.

Oyunun asıl amaçları gece moduna ulaşmak ve leaderboard'da üst sıralara çıkmaya çalışmak. Ama şu ana kadar leaderboard'u kullanan çok az kişi var. Gece modunda ise ekran görüntülerinde görülebileceği gibi eğlenceli bir atmosfer oluşturmaya çalıştım:
- Hava kararıyor, güneş ışığı yerine ay ışığı yolu aydınlatıyor.
- Daha hızlı araçlar geçmeye başlıyor.
- Sokak lambaları ve araç farları yanıyor.

Oyun için yeni bir güncelleme üzerine çalışıyorum, sizden gelen yorumlara göre değişiklik yapacağım. Teşekkürler!

SOLIDMOON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Traffic Crossing gameplay trailer'ını yayınladım. Gece modu ve oynanış hakkında fikir edinmek için izleyebilirsiniz. Beğenirseniz, oyunu Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz!

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Yeni yayınladığım Traffic Crossing oyunumu denerseniz çok sevinirim. Oyundan bahsetmek gerekirse; araçlara çarpmadan en yüksek skor yapmaya çalışılan bir sonsuz koşucu oyunu. Enerji içecekleri kullanarak daha hızlı koşabiliyorsunuz. İlerledikçe daha fazla ve daha hızlı arabalar geçiyor yani oyun zorlaşıyor. 1000 skoru geçerseniz oyunu daha da eğlenceli hale getiren gece moduna geçiyorsunuz. Şimdiden deneyenlere teşekkürler.

Yorum, öneri veya eleştirilerinizi bekliyorum.

Traffic Crossing - Apps on Google Play
Ünlü oldun mu bizi unutmazsın artık :D

SOLIDMOON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Traffic Crossing, yeni ücretsiz aksiyon oyunları kategorisinde ilk 50'ye girdi! 500'den fazla indirmeye sahip. Oyunu denemeyenler ücretsiz olarak Google Play'den indirebilir. Google Play üzerinden yorumlarınızı bekliyorum :)