Oyunu satıp yanlış şifre verdikten sonra sitenin benden host dosyasını değiştirmemi istemesi,

Bu konuyu okuyanlar

Shikinami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gençler merhaba,bu sabah üçüncül bir siteden Minecraft hesabı aldım hesabın şifresi şaşırmadığım şekilde yanlış çıktı bildirdiğimdeyse benden ekteki şeyi yapmamı istediler.
1613053319430.png

Böyle konularda çok bilgim yok ama bilgisayarın kalbi olan dosyada başka bir host girmek mantıklı gelmedi bu konuda düşüncelerinizi ve yanlışım varsa olayın doğrusu nedir anlatır mısınız?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
@Shikinami, Host dosyası senin bir yere girişini engellemek için kullanılır. Eğer Host dosyanda birkaç site ismi yazıyorsa rst Host v2 ile Host dosyanı temizle. Senden mojang engellemeni istiyorlar.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Gençler merhaba,bu sabah üçüncül bir siteden Minecraft hesabı aldım hesabın şifresi şaşırmadığım şekilde yanlış çıktı bildirdiğimdeyse benden ekteki şeyi yapmamı istediler.
Ekli dosyayı görüntüle 139042
Böyle konularda çok bilgim yok ama bilgisayarın kalbi olan dosyada başka bir host girmek mantıklı gelmedi bu konuda düşüncelerinizi ve yanlışım varsa olayın doğrusu nedir anlatır mısınız?
Nerden aldın?

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
@Shikinami, Host dosyası senin bir yere girişini engellemek için kullanılır. Eğer Host dosyanda birkaç site ismi yazıyorsa rst Host v2 ile Host dosyanı temizle. Senden mojang engellemeni istiyorlar.

Host dosyası siteyi engellemeye mi yarar yoksa host dosyasına yazılan ip adresi ile domain adını birbiri ile mi eşleştirir yanlışlık olmasın?

Shikinami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece engellemek içinse o işlemi yapmamda sorun olmaz sanırım.Teşekkürler yorumlar için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sitede yeniyim kuralları bilmiyorum o yüzden paylaşmak istemedim ama sakıncası yoksa özel mesajlardan göstereyim.