Yardım Oyunu Kaldırmasına Rağmen Açılmama Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Merhaba arkadaşlar laptopum lol valorant gibi oyunları açıyor ve bunları oynuyordum herneyse laptopumda sistemsel bir hata oldu önceden de olmuştu format attırdım düzeldi, fakat format attıktan sonra lol valorant ve roblox oyunları açılmıyor. açılıyor fakat 5 10 saniye içerisinde ekran donuk bir şekilde kalıyor arkada uygulama müziği geliyor alt f4 de atabiliyorum bazen atamıyorum direk mavi ekran veriyor bunun çözümünü bulamadım yardım eder misiniz teşekkürler shift delete forum

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Ekran kartı sürücü yükle kanki.
hem amd ekran kartı hem de apu ekran kartım var hangisini yüklemeliyim önceki olduğunda tanıdık bir abimiz yapmıştı fakat kendisi yurtdışında o yüzden soramadım,
1.ekran kartı: intel hd graphics 520
2.ekran kartı: r5 m330

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
İkisini de yükleyeceksin. Lakin sağ tıkladığında AMD ve INTEL ayarları gözüküyorsa, yüklüdür yani.

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
İkisini de yükleyeceksin. Lakin sağ tıkladığında AMD ve INTEL ayarları gözüküyorsa, yüklüdür yani.
yok gözükmüyor şimdi yapmaya çalışacağım çok teşekkürler 3 haftadır lol valo ve daha saymadığım bir sürü oyunu oynayamıyodum zaman da geçmiyordu foruma sormak anca aklıma geldi

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
yok gözükmüyor şimdi yapmaya çalışacağım çok teşekkürler 3 haftadır lol valo ve daha saymadığım bir sürü oyunu oynayamıyodum zaman da geçmiyordu foruma sormak anca aklıma geldi
İki ekran sürücüsünü de yükle.
Önerdiğim kaynak; Laptop üreticisin sitesinden, kendi bilgisayar modelini ara ve oradan sürücüleri indir. İstersen Team Viewier yükle, ben kurmaya çalışayım sana.

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
bir şey daha sorabilir miyim bu sürücü yüklenmediğinden dolayı laptopun genel olarak perfonmansı düşer mi çünkü eskiden daha hızlıydım bilgisayarım google da bazen kasıyor eskiden böyle yapmazdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki ekran sürücüsünü de yükle.
Önerdiğim kaynak; Laptop üreticisin sitesinden, kendi bilgisayar modelini ara ve oradan sürücüleri indir. İstersen Team Viewier yükle, ben kurmaya çalışayım sana.
indirdim ikisinide kuruluyor şuan

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
bir şey daha sorabilir miyim bu sürücü yüklenmediğinden dolayı laptopun genel olarak perfonmansı düşer mi çünkü eskiden daha hızlıydım bilgisayarım google da bazen kasıyor eskiden böyle yapmazdı
Evet düşer;
Pencereler, fare hareketi, imleç hareketi hep kasarak hareket eder.
Düşük çözünürlük bile alırsın.
Video izlerken kasarak oynatır.

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Evet düşer;
Pencereler, fare hareketi, imleç hareketi hep kasarak hareket eder.
Düşük çözünürlük bile alırsın.
Video izlerken kasarak oynatır.
evet dediğiniz her şey oluyordu inş düzelir düzgün yaptıktan sonra

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
evet dediğiniz her şey oluyordu inş düzelir düzgün yaptıktan sonra
Team viver indir ben yapayım sana istersen. Laptopun sitesine gir ve modeline göre en son çıkmış sürücüleri indir.