Oyunlardaki Hakaret

Bu konuyu okuyanlar

xcsq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba. Ben az önce bir Valorant oynayayım dedim fakat anneme ve kendime küfür yedim. Ben bu kişiyi şikayet etmek istiyorum video kayıtları var elimde yapabileceğim bir şey varmı

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Savcılığa verebilirsiniz.

xcsq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
teşekkür ederim

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Oyun oynuyorsan bunun gibi kendini bilmezlerle daha çok karşılaşırsın her küfür edeni şikayet etmeye kalkarsan çok uğraşırsın bu kişisel ana bacı kavramının ne olduğunu bilmeyen insanlar ordusu..

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
ben onu düşündüm fakat en yakın savcılık uzakta gidicek imkanım yok internet üzerinden yapılabilirmi veya polise şikayet etsem
Kardeşim direk polis ilgilenmiyor bu konularla. Egm üzerinden ihbarda bulunabilirsin fakat buda senin sıkıntının karşılığı değil. Elindeki donelerle savcılığa gidip şikayette bulunacaksın. Eğer talebin işleme alınırsa onlarda ilgili oyun firmasından ilgili kullanıcının bilgilerini talep edecek. Onlarda verirse emniyet şahıs hakkında işleme başlayacak. Umarım bu bahsedilen yasalar biran önce çıkarda bu tip olaylar azalır ve son bulur... Sana tavsiyem takma kafana kişi sözleri ve davranışlarıyla insanlığını ortaya koyar. Demek ki karşındaki insan sıfatında bir mahlukatmış

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Bir sonuç çıkmaz, umursamayın öylelerini. İnternet onlarla dolu.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Bende işin açığı bir sonuç çıkacağını zannetmiyorum. Riot Games’in kanser bir oyuncu kitlesi var en azından TR’de.
Umursama ve herkesi mutele oyun başında.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Merhaba. Ben az önce bir Valorant oynayayım dedim fakat anneme ve kendime küfür yedim. Ben bu kişiyi şikayet etmek istiyorum video kayıtları var elimde yapabileceğim bir şey varmı

Sonuç çıkmaz. Bence oyunun reportlama kısmına kanıtlarıyla beraber gönderin. banlarlar

xcsq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ben genellikle umursamıyorum ama bu patlama anım oldu TeşekkürEderim

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bir an önce derecesiz seviyesinden çıkmanız dileği ile, derecesiz oynadıkça bu veletler her zaman oluyor. Biraz kulak tıkamak lazım, çünkü böyle yetiştirilmişler. Kendisinde sorun aramamak lazım..

Son mesajlar