Yardım Oyunlarda Problem

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Emir Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar acer nitro 5 model bir bilgisayarım var rtx3050 ti 8 gb ram 512 gb ssd i5 11. Nesil asvalt 9 oynuyorum ve modern combat versus en kötü pc de oynanıcak oyunlar hata vermeden atıyor oyunlar ya minecraft oynarken bilgisayar kasıyo allah aşkı için ben 18 bin tl verdim bu oyunları bile oynayamjyorsam ne yapıcam ekran kartı sğrücüsünü geforce uygulaması var ordan güncelledim windows 11 acaba windows 10 a düşürsem düzelirmi bu hatalar lütfen yardım edin ilginiz için sağolun

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Arkadaşlar acer nitro 5 model bir bilgisayarım var rtx3050 ti 8 gb ram 512 gb ssd i5 11. Nesil asvalt 9 oynuyorum ve modern combat versus en kötü pc de oynanıcak oyunlar hata vermeden atıyor oyunlar ya minecraft oynarken bilgisayar kasıyo allah aşkı için ben 18 bin tl verdim bu oyunları bile oynayamjyorsam ne yapıcam ekran kartı sğrücüsünü geforce uygulaması var ordan güncelledim windows 11 acaba windows 10 a düşürsem düzelirmi bu hatalar lütfen yardım edin ilginiz için sağolun
Hiç sürücü yüklemeyi denediniz mi?

Mustafa Emir Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hiç sürücü yüklemeyi denediniz mi?
Hocam bana nasıl bakıldığını ve eksik varsa nasıl yüklendiğini açıklarmısınız ben sürücü yükledimmi bakıyorum geforce uygulamasında 600 mb lık bi güncelleme yaptım o kadar bilgisiyarım uygulamasında yönete basınca hepsi çalışıyor baktım

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
963
Donanım açısından RTX 3050 Ti en güncel oyunları neredeyse 1080p Ultra ayarlarda oynatan bir kart. Arka tarafta yazılımsal bir sorun olması muhtemel.

Ayarlar tarafında bulunan güncelleştirmeleri kontrol edin.
Win 11 kullanmadım fakat Xbox dahilinde gelen oyun optimizasyon ayarlarını kontrol edin.
Ayarlar>Güç Yönetimi kısmından performans moduna alın.

Ek olarak, MSI Afterburner ile oyunlarda cpu, gpu, ram, sıcaklık ve fps göstergelerini açarak yorumlama yapmak daha rahat olacaktır.

Son düzenleyen moderatör:

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Hocam bana nasıl bakıldığını ve eksik varsa nasıl yüklendiğini açıklarmısınız ben sürücü yükledimmi bakıyorum geforce uygulamasında 600 mb lık bi güncelleme yaptım o kadar bilgisiyarım uygulamasında yönete basınca hepsi çalışıyor baktım
Aygıt yöneticisinden sürücüleri kontrol edebilirsiniz. Ek olarak, NVIDIA Denetim Masasını açıp 3D Ayarlarının Yönetilmesi sekmesine girin. Yüksek Performanslı NVIDIA İşlemcisine ayarlayıp oyun oynamayı deneyin.