Oyunlarda görüntü gidip geliyor, ne yapmalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

dobyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba yeni bir pc aldım ve hdmi kablosu ile montöre bağladım fakat ara sıra oyunlarda ekran 1 saniyeliğine gidip geliyor yani kararıp hemen geri geliyor internette de gezinirken ekran böyle kararmadan gidip geliyor çok seri bi şekilde ne yapmamı önerirsiniz garantiye geri mi yollayayım yoksa başka bir kablo alıp (displayport vga vb) çünkü iki tane sağlam hdmi kablsu ile denedim sonuç aynı birde kargo geldiginde kasanın üst kımsında hafif bir yamukluk vardı o sorun olmaz diye bişey demedim fakat kasayı düşürmüş veya çarpmış olabilirlermi ne yapmam gerekiyor bilgisayarı geri yollamam gerekiyormu veya sadece kablo olmam yeterli olacakmı yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen yardımınıza ihtiyacım var.

rx570 ekran kartı
ryzen 7 2700
8gb ram
buda linki

Son düzenleyen moderatör:

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Bu sisteme verilen paraya yazık gerçekten... Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırın ve tekrar stabil bi' sürücü arayıp kurunuz. Priz değiştirmeyi deneyiniz.

dobyk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran kartı sürücmü niye kaldırayım en güncel driver etkin sisteme verilen para neden yazık onuda söylerseniz sevinirim bu arada ekran kartı ve ram takviyesi yapıcam uygunmudur
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve bu arada bilgisayarı ilk aldığımda daha ekran kartı driverini yüklemediğim zamanda aynı hata ile karşılaşıyordum driverde bi hata olduğunu düşünmüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgili bi abimiz de demişti bu sistemi alma diye ama ekran kartını 1660ti alacağımı ve ramini yükseltecem yazın dediğim zaman tamam ozaman alabilirsin sıkıntı yok demişti katılıyormusunuz bu dediğine normalde ryzen 5 rx570 bi sistem alçaktım fakat alsam bile işlemicisini ryzen 7 yapcaktım aklımda vardı onun yerine bu pc yi aldım ki yazın işlemciye para vermeyeyim direk sadece ekran kartı alayım diye yanlışmı yapmışım

Son düzenleme:

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Kendiniz toplasanız veya başka hazır sistem satan sitelere girseniz daha mantıklı paralara yüksek kartlı sistemler vardı.