Oyunlarda ctrl ye basmadan ateş edemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Mecer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar.başlıkta da belirttiğim gibi oyunlarda ctrl ye basmadan mousenin sol tuşu ile ateş edemiyorum.bilgisayarda normal gezinirken hiçbir sorun yok.oyuna giriş yaptıktan sonra ctrl tuşuna basılı tutarak ateş edebiliyorum.elimi ctrl tuşundan çekince ateş edemiyorum.oyunda ateş etme tuşunu mousenin sağ tuşuna atadım,onda sorun olmadı.kablosuz mousenin usb portunu değiştim sorun yine devam ediyor.tüm oyunlarda aynı sorunu yaşıyorum.yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Masaüstünde bir yere sol tuş ile tıklayıp sol tuşu bırakmadan imleci hareket ettirince etraftaki şeyleri seçtiğin alan da bozuluyor mu peki?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Ya hadi sol tuşu bozuk diyecem ama ctrl ile sol tuşu arasındaki ilişki yani kontrol ayarlarında mı sorun var.? :D

Mecer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ya hadi sol tuşu bozuk diyecem ama ctrl ile sol tuşu arasındaki ilişki yani kontrol ayarlarında mı sorun var.? :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde hiçbir sorun yok.sadece oyunda ateş ederken sorun oluyor.oyun içerisindede mouseyi normal olarak ctrl ye basmadan kullanabiliyorum.sadece tüm oyunlarda ateş ederken ateş edemiyorum.sadece ctrl ye basılı tutarak ateş edebiliyorum.elimi ctrl tuşundan çekince ateş kesiliyor

nE ? Ilk defa böyle bir sorun duyuyorum .
Baya araştırdım ama daha önce böyle bir sorunla karşılaşan bende görmedim

Normalde hiçbir sorun yok.sadece oyunda ateş ederken sorun oluyor.oyun içerisindede mouseyi normal olarak ctrl ye basmadan kullanabiliyorum.sadece tüm oyunlarda ateş ederken ateş edemiyorum.sadece ctrl ye basılı tutarak ateş edebiliyorum.elimi ctrl tuşundan çekince ateş kesiliyor

Son düzenleme:

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Sanırım sol tuşuna basınca uzun basmıyor yani 1 kere basıp bırakıyor mouse ayarlarından filan kaynaklı da olabilir uzun basmayı sayması için de ctrl'ye basılı tutması gerektiği bir ayar açık olabilir ama oyunda değil sistem ayarlarında.

Mecer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sanırım sol tuşuna basınca uzun basmıyor yani 1 kere basıp bırakıyor mouse ayarlarından filan kaynaklı da olabilir uzun basmayı sayması için de ctrl'ye basılı tutması gerektiği bir ayar açık olabilir ama oyunda değil sistem ayarlarında.
Öyle olsa tek tek ateş edebilirdim ama tek tek te ateş edemiyorum.