Oyunlar pahalı napabilirim cevaplarmisiniz

Bu konuyu okuyanlar

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Beyler pc toplama konum var dedimki topladım oyun fiyatları çok pahalı ne yapabilirim hadi bı yardımcı olun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha toplamadim orayada önerin
Beyler pc toplama konum var dedimki topladım oyun fiyatları çok pahalı ne yapabilirim hadi bı yardımcı olurmusunuz

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
Hocam siz pc oyunlarına pahalı diyorsanız, konsol almayın. Onun haricinde oyunları ucuza satan birçok güvenilir site var. Google a almak istediğiniz oyunu yazarsanız elbette diğerlerinden daha ucuza satan websitesi görürsünüz. Onun haricinde çok bişey yapamazsınız ¯\_(ツ)_/¯

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hocam siz pc oyunlarına pahalı diyorsanız, konsol almayın. Onun haricinde oyunları ucuza satan birçok güvenilir site var. Google a almak istediğiniz oyunu yazarsanız elbette diğerlerinden daha ucuza satan websitesi görürsünüz. Onun haricinde çok bişey yapamazsınız ¯\_(ツ)_/¯
Evet bundan başka yapabilecek bir şey yok.
İndirimleri ve ücretsiz oyunları araştırabilirsiniz.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Son düzenleyen moderatör:

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Beyler pc toplama konum var dedimki topladım oyun fiyatları çok pahalı ne yapabilirim hadi bı yardımcı olun

İndirimleri bekleyin.Yılbaşında ilk steam alışverişi yaptım 9,75 e aldığım oyun şuan 38 tl 1,85e aldığım oyun şuan 18,50

eeee
İndirimleri bekleyin.Yılbaşında ilk steam alışverişi yaptım 9,75 e aldığım oyun şuan 38 tl 1,85e aldığım oyun şuan 18,50
sorun şu ki pc hepsinde kasıyor hasujosdauhsajasdumas

Son düzenleme:

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41

eeee

sorun şu ki pc hepsinde kasıyor hasujosdauhsajasdumas
Ayn o mantıklı Steam veya epic games güvenilir oyuzden ordan alıyorum summer veya dediğin gibi kampanyaları bakcsm

De güvenmiyorum bazen Steam veya epic games daha güvenilir geliyor yani abidik gubidik sitelere göre yoksa oyun canavarı idim

Reaksiyon puanı
1,056
Komik olduğunu söyle lütfen PC oyunları pahalıysa sen daha konsolu görmedin demek istersen gel beraber bakalım çünkü sadece bakabiliriz oynuyamıyoruz

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
En son GTA 5 baktığım da 180 TL diyorudu

En son GTA 5 baktığım da 180 TL diyorudu
Tabiki şuan düşmüş veya artmış olabilir daha önceydi ozmnalr

Reaksiyon puanı
1,056
İndirimler var steam bence güzel indirimler yapıyor neyse mesela Pubg (mobil değil) Pcde zannedersem 80 tl gibi birşeyken konsolda 164 tl idi indirimle 64 tl ye aldım

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
İndirimleri bekleyin, Steam ve Epic'te çok fazla ucuz oyun var.

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Komik olduğunu söyle lütfen PC oyunları pahalıysa sen daha konsolu görmedin demek istersen gel beraber bakalım çünkü sadece bakabiliriz oynuyamıyoruz
Dostum ben en son GTA 5 baktım 180 TL diyor ama şuan indiyse fiyatı bilgilendirmen yeter hem bizden çıkarmi para biz 20 TL oyuna oha çok pahalı diyoz

İndirimleri bekleyin, Steam ve Epic'te çok fazla ucuz oyun

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Steamde çok fazla indirim oluyor neredeyse %50 ye yakın onun dışında ücretsiz oyunlarda güzeldir cs:go fortnite pubg lite valorant vb. zevkinize göre seçin

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Steame gidip indirin fakirliğin lüzumu yok, ben istediğim her oyunu aldım bi mafia 1 remastered kaldı, bide cod4 remastered

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Gta 5 epicte ücretsizdi alamadıysanız satanlar var 10 tlye felan gta5 de bulabilirsiniz

furkan221635

Doçent
Reaksiyon puanı
461
Sen sistemi al da oyunu da bulursun bir şekilde diye düşünüyorum. Dağıtıyorlar ediyorlar, çok istediğin olursa indirim kovalarsın ...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,771
War Thunder yükle tanklarla oynayalım. Paraya filanda gerek yok

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415

Yılbaşı veya özel günlerde takip etmeniz lazım. Çok uygun fiyatlara düşebiliyor. Özellikle Epic Games i takip edin hem her hafta oyun hediye ediyor mesela bu hafta yaklaşık 270 civarı değerinde star wars oyununu hediye etti. Ve en güzeli ise yılbaşından 1 hafta önce hem oyunların çoğunda %30-50 ve değişik indirim uyguladı ve üstüne bu indirimlerin üzerine 60 tl lik indirim kuponu verdi ve bu kuponu her satın almada kullanabilme imkanı verdi yani kısaca şöyle yaptı epic games mesela 250 liralık bir oyun 130 tl ye düştü diyelim ayrıca buna 60 tl kupon indirimi vererek 70 tl ye alma şansı verdi. O yüzden epic games i takip etmenizi mutlaka öneririm ben oyun stoğumu yılbaşında epic games de yaptım çoğunluk olarak. Ama şimdilik Steam üzerinden EA games yıllık abone olarak ea oyunlarını oynayabilirsiniz gayet uygun fiyata geliyor yıllık olarak.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Dostum ben en son GTA 5 baktım 180 TL diyor ama şuan indiyse fiyatı bilgilendirmen yeter hem bizden çıkarmi para biz 20 TL oyuna oha çok pahalı diyoz
GTA 5 indirimde 85 TL oluyor

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Yılbaşı veya özel günlerde takip etmeniz lazım. Çok uygun fiyatlara düşebiliyor. Özellikle Epic Games i takip edin hem her hafta oyun hediye ediyor mesela bu hafta yaklaşık 270 civarı değerinde star wars oyununu hediye etti. Ve en güzeli ise yılbaşından 1 hafta önce hem oyunların çoğunda %30-50 ve değişik indirim uyguladı ve üstüne bu indirimlerin üzerine 60 tl lik indirim kuponu verdi ve bu kuponu her satın almada kullanabilme imkanı verdi yani kısaca şöyle yaptı epic games mesela 250 liralık bir oyun 130 tl ye düştü diyelim ayrıca buna 60 tl kupon indirimi vererek 70 tl ye alma şansı verdi. O yüzden epic games i takip etmenizi mutlaka öneririm ben oyun stoğumu yılbaşında epic games de yaptım çoğunluk olarak. Ama şimdilik Steam üzerinden EA games yıllık abone olarak ea oyunlarını oynayabilirsiniz gayet uygun fiyata geliyor yıllık olarak.
Sağol dostum ben Steam bilirim genel anlamda epic gameste tanırım onunda takibe alırım

GTA 5 indirimde 85 TL oluyor
aaaa

CaptainFire

Asistan
Reaksiyon puanı
214
Büyük Şansı Kaçırdın.Steam Kış İndirimlerinde 21₺'lye Aldığım Oyun Paketi Şu An 242 Lira.Kış İndirimlerinde Çoğu Oyun %80'lere Kadar Düşüyor.

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Büyük Şansı Kaçırdın.Steam Kış İndirimlerinde 21₺'lye Aldığım Oyun Paketi Şu An 242 Lira.Kış İndirimlerinde Çoğu Oyun %80'lere Kadar Düşüyor.
Ya şansa bak ama daha PC toplamadim nasıl alım :d

Yine indirin kovslicaz veya epicten beleş korsan en son planım

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Ya şansa bak ama daha PC toplamadim nasıl alım :d

Yine indirin kovslicaz veya epicten beleş korsan en son planım
Korsan'a bulaşmanızı tavsiye etmem.