Oyungezer Almayan Delirecek

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Oyungezer Temmuz'da herkese 2 DVD, E3 özel paketi tam 100 HD video, Karhan oyunu ve bu da yetmiyormuş gibi 5TL'lik Karhan parası hediye ediyor.

Oyungezer Temmuz sayısını kaçıranlar gerçekten çıldıracaklar. Çünkü Oyungezer bu ay 2 DVD birden veriyor, E3'ü ayağınıza getiriyor (DVD2'de tam 100 HD E3 video var) ve bu yetmiyormuş gibi Karhan Online tam sürüm oyun ile birlikte 5 TL değerinde Karhan parasını hediye ediyor.

oyungezer1247921467.jpg

Her zamanki bayisinde dergisini bulamayınca Hitler kendini kaybetti.

Oyungezer'i kaçıran, uzun zamandır beklenen Left 4 Dead 2 kapak konusunu okuyamayacak. Aion Beta testini merak edip öğrenemeyecek. Hatta yeni çıkan Prototpe, Infamous, Street Fighter (PC) ve Ghostbusters oyunlarının piyasada olduklarını bile bilemeyecek. En önemlisi de Prototype Rehber'inden mahrum kalacak.

::
Sizce en iyi bilgisayar dergisi hangisi.

Yazan
: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
karahan değil mi o ya:confused1:

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Bi ara alıyodum ama artık tamamen internetten takip ediyorum

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
CHIP Favori Arkasından Level Gelir. Ama Yeri Gelmişken SDN Bir Dergi Çıkarmalı Artık... Valla Aylık Almayan Ne Olsun

Hammers

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben ilk sayısından itibaren alıyorum Oyungezer'i. Bu sayıyı çok beğenmedim. Left for Dead hiç ilgimi çekmediği için büyük ihtimalle.

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Chip demişler ya asdkjasdasd :D Chip oyun dergisi mi? Level diyenler olmuş. Ogz kadrosu Level'ı bugünlere getiren kişilerdir. Fakat Level Doğan Grubu'na satılınca biz o grubun altında çalışmayız dediler ve OyunGezer'i kurdular. Level'da boş ikisinide karşılaştırdım zamanında. Ogz rulez.

fb_hunter1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her nekadar Oyungezer deseniz de rakamlar Level diyor ayrıca Level'in şimdi ki kadrosu da kaliteli ;)

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Oyungezer dergisini beyenerek takip ediyorum çok kaliteli bi kadro gerçekten emek harcandığı belli oluyor.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
CHIP Favori Arkasından Level Gelir. Ama Yeri Gelmişken SDN Bir Dergi Çıkarmalı Artık... Valla Aylık Almayan Ne Olsun
Chip dergisinin 2ay sonraki almanca sayısını internette PDF olarak indirebilirsiniz. Birde onu türkçeye çevrimi var. Türkçe chip okurları bilmem kaç ay geriden geliyorlar. Üstelik almanca ile türkçe versiyonlar arasından dağlar kadar içerik farkı var. Üstelik chip oyun dergiside değil.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
İnternet olmadan önce alıyodum dergi ama net gelince .. .
en iyisi chip

perganon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Oyungezer Favorimdir.... Ayrıca Level'ın ekibi Oyungezer'de dir ;)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Eskiden chip alıyordum artık onuda almıyorum.:)

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Oyungezer dergisini beyenerek takip ediyorum çok kaliteli bi kadro gerçekten emek harcandığı belli oluyor.

ııııyykkkkk iğrençsin ama yaa sen üniversite okuyan adamsın beyenmek değil beğenmek o kelime bi türlü öğrenemednnn.. offf yaaa

konuya yorum: neden böyle konualr açıyosunuz kiii :):):) öküz sevgilim hemen kaldırdı beni hadi kalk foruma yemek yemeye gidelim dedi ben d esevindim

meğerse d&r a oyungezer almaya gidiyormuşuz

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
ııııyykkkkk iğrençsin ama yaa sen üniversite okuyan adamsın beyenmek değil beğenmek o kelime bi türlü öğrenemednnn.. offf yaaa

konuya yorum: neden böyle konualr açıyosunuz kiii :):):) öküz sevgilim hemen kaldırdı beni hadi kalk foruma yemek yemeye gidelim dedi ben d esevindim

meğerse d&r a oyungezer almaya gidiyormuşuz
Senin Öküz Sevgilin Mi Var?

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Artık dergilerde çokta farklı bişey bulamıyorum,aradığımı,merak ettiğimi internetten kolayca bulabiliyorum çünkü.Ama arada bir alıcak olursam bilgisayar dergisi olarak Chip ,oyun dergisi olarakta Oyungezer alırım.

qontak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uzun zamandır dergi almıyorum, en son level dergisinin 100. sayısını almıştım. 100. sayısında hediyeler veriyordu çekilişle dijital fotoğraf makinesi kazanmıştım..o yüzden level :D

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Dergi azıcık okuyunca sıkıyor en iyisi chip

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
:: Sizce en iyi bilgisayar dergisi hangisi.

bilgisayar dergilerinin modesı geçti artık.. ne yaparlarsa yapsınlar bikaç sene içinde çoğu kapanmış olacak..

Antoine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aradığım bilgilere online oyun sitelerinden kolayca ulaşabildiğim bir dönemde oyun dergisi almanın bir anlamı kalmadığını düşünüyordum. Lakin bu ayki sayısını aldıktan sonra itiraf etmeliyim ki dergi gerçekten doyurucu bir içeriğe sahipmiş. Takip etmeyi düşünüyorum.