Oyundan atıyor...

Bu konuyu okuyanlar

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Telefonum iphone 6 mobil legends oynarken maç ortasında oyundan atıyor ve bazı oyunlarda da bunu yapıyor. Tamam ram düşük ama bunu çözebileceğim şimdilik bir şey var mı?

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
bence onu sat android telefona geç onu satarsın üstüne biraz daha para koyup redmi note 8 alırsın çok güzel oyun oynatır

salih akay

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Oyundan kaynaklı oldabilir güncelleme yapıldıysa ufak bi hata olmuş olabilir yeni güncelleme ile düzelecktir.

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Oyundan kaynaklı oldabilir güncelleme yapıldıysa ufak bi hata olmuş olabilir yeni güncelleme ile düzelecktir.
Yok hocam güncellemeyle alakalı değil tek bir oyunda yapmıyor ekstra bu oyunu ben sezon ortasında oynuyorum güncellemeden sonra yani yine yapıyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence onu sat android telefona geç onu satarsın üstüne biraz daha para koyup redmi note 8 alırsın çok güzel oyun oynatır
Bu telefonu satsam-ki zor bir ihtimal- verecekleri para 600 satmam yani. Zaten androide geçmeyi düşünüyorum.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Sanırım cihaz ile alakalı ve o cihazda bu atma sorunları çok fazla yaşanmakta.
Son sürümde (oyunun) iPhone 6S Plus ve iPhone 7 Plus üzerinde o tarz bir sorun yok.

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Yok hocam güncellemeyle alakalı değil tek bir oyunda yapmıyor ekstra bu oyunu ben sezon ortasında oynuyorum güncellemeden sonra yani yine yapıyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu telefonu satsam-ki zor bir ihtimal- verecekleri para 600 satmam yani. Zaten androide geçmeyi düşünüyorum.
iphone 6 biraz eskide kaldı bence sorunun telefon ile alakalı ya da oyun ile

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Sanırım cihaz ile alakalı ve o cihazda bu atma sorunları çok fazla yaşanmakta.
Son sürümde (oyunun) iPhone 6S Plus ve iPhone 7 Plus üzerinde o tarz bir sorun yok.
Evet hocam benim telefon 1 GB ram çünkü. Büyük ölçüde sorun ram kaynaklı.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Oyunu hiç bilmiyorum ama oyuna girmeden önce RAM’i boşaltmayı denedin mi?

Eğer beklenenden daha geç çöküyorsa veya çökmüyorsa RAM düşüklüğü kendini daha da belli etmiş olur.

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Oyunu hiç bilmiyorum ama oyuna girmeden önce RAM’i boşaltmayı denedin mi?

Eğer beklenenden daha geç çöküyorsa veya çökmüyorsa RAM düşüklüğü kendini daha da belli etmiş olur.
Rami boşaltma işlemini nasıl yapacağım?

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Rami boşaltma işlemini nasıl yapacağım?
Kapatma tuşuna “telefonu kapatmak için kaydır” seçeneği gelene kadar basılı tut. Sonra home tuşuna 5 saniye basılı tut. Uygulamadaysan o uygulamayı tekrar açarsa ram boşalmış demek.

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Kapatma tuşuna “telefonu kapatmak için kaydır” seçeneği gelene kadar basılı tut. Sonra home tuşuna 5 saniye basılı tut. Uygulamadaysan o uygulamayı tekrar açarsa ram boşalmış demek.
Bunu yapıyordum hep ama yine aynı devam ediyor sorun :(

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
RAM boşaltınca benzer sürede falan mı çöküyor yoksa biraz daha geç mi çöküyor?
Çok fark etmiyor. Yine aynı şekilde oyun çöküyor kapanıyor. Yani anlamadığım neden bir alt modelde çökmezken bunun gelişmiş modeli bir üstünde nasıl çöküyor.