Oyunda hoparlör ve mikrofon tavsiyesi

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhabalar, çok oyun oynayan biri değilim ses kasma problemim yok sadece arada bir pubg oyunyorum ve mic olmadığı için oyun içi iletişim yapamıyorum kulaklık alacaktım fakat fiyatlar yükselmiş şu sıra ve kötü birşeyde almak istemiyorum acaba 30 tl ye hoparlör alsam ve yine 30 tl ye trust un bir mikrofonu var ikisi iş görürmü oyun içi, şimdiden teşşekkür ediyorum.

DKN NZY

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,190
Merhabalar, çok oyun oynayan biri değilim ses kasma problemim yok sadece arada bir pubg oyunyorum ve mic olmadığı için oyun içi iletişim yapamıyorum kulaklık alacaktım fakat fiyatlar yükselmiş şu sıra ve kötü birşeyde almak istemiyorum acaba 30 tl ye hoparlör alsam ve yine 30 tl ye trust un bir mikrofonu var ikisi iş görürmü oyun içi, şimdiden teşşekkür ediyorum.
Sesler net olmaz derinden ve cızırtılı gelir

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Şu ikisini alsam işimi görmez yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki mic kulaklık tavsiye edecek varmı max 70₺ çok bişey istemiyorum bende bi kulaklık var ama kısa kablosu ses kartı arkada yetişmiyor o yüzden öyle idarelik bir kulaklık tavsiye ederseniz iyi olur

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,190
Sen bilirsin pek kaliteli olmuyor

lHGl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
hocam aparat aldım mic çoklayıcı kendi kulaklığımın yine mic kısmı çalışmıyor mobil de çalışıyordu ama, 35 tl ye aldığım kulaklığın mic çalışıyor sadece ama o kulaklıkta iyi değil