Oyuncuya Ekran Kartı Güncellemesi Yeter!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

gokhango

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ikinci gereken işlemci, arkasından ramdir bence. Ekran kartı oyunu 40-50 fps açacaktır ama bazı yerde, geçişlerde ani düşüş ve çıkışlar olacaktır.
Bazı oyunlarda can sıkıcı bir durum. Bu arada ekran kartının fiyatıda fena değil

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Güzel çalışma elinize sağlık.

Buradan anladığımız şu ki 6 veya 8 çekirdekli işlemci kovalamak yerine 4 çekirdekli orta halli bir işlemci alıp yanınada sağlam bir ekran kartı koyduk mu istediğimiz performansı alabiliriz.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Oyundan oyuna degisiyor. Bazi oyunlar vardir islemci agirlikli calisir, bazi oyunlar ise ekran kartina yüklenir.

Ortasini bulmak lazim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekran kartının fiyatı çok fazla yahu

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
İkinci gereken parça yeni bir harddisktir bana göre yılların verdiği eskimeye dayanmamıştır büyük ihtimal onun yerine bir ssd takabilirsek canavara dönüşebilir resmen.Eski masaüstü bilgisayarıma, anakartı ''agp slotlu'' agpler için yapılan en yüksek ekran kartını almıştım 1gb 128 bit, zamanında 160 tl civarıydı ve dolar bu kadar yüksek değilken çoğu oyunu açıyordu cod6 vs ama en sonunda ekran kartı yandı çöpe gitti.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
(İşlemcim i7 950) 4-5 gün önce GTX470 ekran kartım son nefesini verdi; ben de tam GTX750 Ti ekran kartı satın aldım. Takıla takıla oynadığım Watch Dogs şimdi akıcı çalışıyor. Ama 6 GB Ram yetersiz geliyor. Oyundan çıktıktan sonra sabit diskim deli gibi dönüyor. 256MB WinXP sistemim olduğu günler gibi. :)

fatizan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistemi güncel tutmak lazım ama bi süre sonra istediğin kadar güncelle işe yaramıyor bence bir ekran kartı alıncaksa sağlam bişey alınmalı tabiki sonra işlemci ve ram

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İşlemci ne ve ram kaç gb