Dizi Oyuncular Için Dizi Tavsiyeleri

Bu konuyu okuyanlar

ahmetdeniz1990

Asistan
Reaksiyon puanı
61
selamlar,

size birkaç dizi tavsiyesi ve kendi yorumlarımı getirdim, izlemek isteyenlere duyrulur :)

Dead Pixels - knight online gibi bi mmorpg oyununu oynayan 3 arkadaşın olaylarını konu alıyo, oyundaki ve gerçekteki hayatları nasıl etkileşimdi burda onu görüyoruz. zamanında benim gibi bolca knight online, silk road gibi oyunlar oynadıysanız bi bakın derim ben şahsen çok eğlendim izlerken bunun devamı da gelecek sanırım.

High Score - bu çok dizi gibi değil daha çok belgelsel-dizi tadında ama cidden güzel. burda da severek oynadığımız oyunların perde arkasını görüyoruz, benim gibi bu nasıl oldu ya diyosanız mutlaka bakın derim.

Sword Art Online - bu seferde bir animeden bahsedicem, bazılarınız e hani dizi dedin anime ne diybilir ama teknik olarak animeler de birer dizi. bunu mutemelen duymuşsunuzdur bi ara çok popülerdi. güzel başlayıp biraz sıkan bi anime oldu benim için ama içindeki mmorpg sevdası hatrına bitirdim. burda da vr teknolojisinin gelişmiş versiyonuyla ilgili bir takım olaylar görüyoruz, çok da detay verip merakları kaçirmiyim.

Liste benim severek izlediklerim bunlardı, umarım tavsiyeler işinize yarar.