Oyuncu kulaklığı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Lerenzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selam dört gün önce bir oyuncu kulaklığı aldım, bugüne kadar bir sıkıntısı yoktu şu an kulaklıklığın ışıkları yanmıyor ve mikrafonu çalışmıyor ama ses veriyor. Seste bir değişiklik yok fakat bu iki şey olmuyor kablolarda kopukluk vesaire hiçbir şey yok. Sebebi ne olabilir? Nasıl düzeltebilirim?

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Selam dört gün önce bir oyuncu kulaklığı aldım, bugüne kadar bir sıkıntısı yoktu şu an kulaklıklığın ışıkları yanmıyor ve mikrafonu çalışmıyor ama ses veriyor. Seste bir değişiklik yok fakat bu iki şey olmuyor kablolarda kopukluk vesaire hiçbir şey yok. Sebebi ne olabilir? Nasıl düzeltebilirim?
Garantiye vermenizi öneririm.

RecxandFlex

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Model ne?
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 GÜN iade hakkınız var iade edin.

RecxandFlex

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Modeli bu, buradan yardım almak istedim. Olmassa son çare garanti veya iade.
İade edin direk aldığınınız kulaklıık çok kötü .

Bunları alın.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Modeli bu, buradan yardım almak istedim. Olmassa son çare garanti veya iade.
O fiyat bandına alınacak gayet iyi kulakiçi kulaklıklar var keşke almadan önce foruma danışsaydın.Ama yapacak bişey yok iade

Lerenzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İade edip başka bir şey alacağım, teşekkürler.

RecxandFlex

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Son düzenleyen moderatör:

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Keşke marka bassa direkt kötü ürün üretiyor bence.

1-2 model hariç alınmaz.
Kardeşim 4 senedir rampage klavyem var hala daha bozulmadı bir ürünü hor kullanırsan bu steel series olsa bile bozulur.Birakın bu işleri lütfen ya "kötü"diyorsun ama bir çift kanıtın yok.milletin ağzına uymayın.

RecxandFlex

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Kardeşim 4 senedir rampage klavyem var hala daha bozulmadı bir ürünü hor kullanırsan bu steel series olsa bile bozulur.Birakın bu işleri lütfen ya "kötü"diyorsun ama bir çift kanıtın yok.milletin ağzına uymayın.
4 ürün aldım 3 ay da bozuldu hepsi bunlar ne kanıt değil mi? İstesen de istemesende KÖTÜ.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
4 ürün aldım 3 ay da bozuldu hepsi bunlar ne kanıt değil mi? İstesen de istemesende KÖTÜ.
Madem kötü 4 ürün alana kadar neredeydin ayrıca 4 senedir Rampage Kb-R33 kullanıyorum.Tanidiklarimda var eskiden 2 sene 30 Tl lik Rampage mause ile Turnuvalara katıldım? Elinizdekinin değerini bilin.bilip bilmeden başka markalara sallamayın.bu arada Rampage fan boyu felan deilim bi ürünün hakkını vermeyip sallamayı iyi biliyorsunuz.

RecxandFlex

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Madem kötü 4 ürün alana kadar neredeydin ayrıca 4 senedir Rampage Kb-R33 kullanıyorum.Tanidiklarimda var eskiden 2 sene 30 Tl lik Rampage mause ile Turnuvalara katıldım? Elinizdekinin değerini bilin.bilip bilmeden başka markalara sallamayın.bu arada Rampage fan boyu felan deilim bi ürünün hakkını vermeyip sallamayı iyi biliyorsunuz.
Rampage Fanısın kardeşim anladık.

Sen sorun yaşamadın diye başkaları yaşamayacak değil.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Rampage Fanısın kardeşim anladık.

Sen sorun yaşamadın diye başkaları yaşamayacak değil.
Senle gereksiz polemiğe girmeyecegim kardeşim rampage fanı olsam elimde logitech mause ve bloody kulaklık olmazdı.Millete yanlış bilgi verme.GameNote önermişsin ben forumda bir kere görmedim.Ve o markadansa bilindik Trust veya hala söylüyorum rampage alınabilir

RecxandFlex

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Senle gereksiz polemiğe girmeyecegim kardeşim rampage fanı olsam elimde logitech mause ve bloody kulaklık olmazdı.Millete yanlış bilgi verme.GameNote önermişsin ben forumda bir kere görmedim.Ve o markadansa bilindik Trust veya hala söylüyorum rampage alınabilir
Forumda zaten bilgisiz insan dolu öğretiyorum işte neyi önereceğini.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Arkadaşlar forum kurallarımızı hatırlatmak isterim.

5-) Konular doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

Konu içerisinde özel mesajdaymışcasına mesaj yazılmaz.

14-) Forum içerisinde yanlış bilgi paylaşımı yasaktır. Kullanıcılara konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan yanlış bilgi vermek o kullanıcıyı yanlış bir ürüne yönlendirecektir.

Sırf marka için ürün önerilmez.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Arkadaşlar forum kurallarımızı hatırlatmak isterim.

5-) Konular doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

Konu içerisinde özel mesajdaymışcasına mesaj yazılmaz.

14-) Forum içerisinde yanlış bilgi paylaşımı yasaktır. Kullanıcılara konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan yanlış bilgi vermek o kullanıcıyı yanlış bir ürüne yönlendirecektir.

Sırf marka için ürün önerilmez.

Hocam uzatma demiştim arkadaş ısrar etti ?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Birisi kurallara uymadı diye bir başkasının da uymaması gerekmiyor. Daha dikkatli olalım lütfen. Teşekkürler :)

RecxandFlex

Asistan
Reaksiyon puanı
84
@atkaksoy501,Parayı yerde bulmuyor arkadaş bilgin olmadan ürün önerme lütfen
olsun ders oldu.

@atkaksoy501, @ArZ|DELETE,