oyuncu kulaklığı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

emirhan halu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
oyuncu kulaklığı öneriniz nedir? fiyat (160-200) james donkey 711 sizce iş görür mü ? :) teşekkürler

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
HP 4BX31AA Pavilion 400 Gaming Oyuncu Kulaküstü Kulaklık 192545432504
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçyi 50 tl artıyo ama almışken iyisini al

Reaksiyon puanı
34
dostum ben rampage stormy kullanıyorum ve gayet memnunum ancak uzun süreli kullanımda kulaklıktaki suni deri soyulabiliyor benim kulaklığım soyuldu ve 1-2 yıldır falan kullanıyorum, kablosu da etrafında plastik gibi bir katman var koruması için, ve mikrofonu biraz kötü açıkcası arkadaşlarım genelde sesimin biraz cızırtılı geldiğini söylüyor. Ama onun dışında gayet iyi ve yeterli bir kulaklık özellikle fiyatı ile... gelince devam ederim şimdi çöp atmam gerekiyor :)

emirhan halu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
dostum ben rampage stormy kullanıyorum ve gayet memnunum ancak uzun süreli kullanımda kulaklıktaki suni deri soyulabiliyor benim kulaklığım soyuldu ve 1-2 yıldır falan kullanıyorum, kablosu da etrafında plastik gibi bir katman var koruması için, ve mikrofonu biraz kötü açıkcası arkadaşlarım genelde sesimin biraz cızırtılı geldiğini söylüyor. Ama onun dışında gayet iyi ve yeterli bir kulaklık özellikle fiyatı ile... gelince devam ederim şimdi çöp atmam gerekiyor :)
benim sorduğum kulaklık 180 tl senin söylediğin 225 peki pedleri nasıl oval mi tam daire mi teşekkürler :)

HP 4BX31AA Pavilion 400 Gaming Oyuncu Kulaküstü Kulaklık 192545432504

bütçyi 50 tl artıyo ama almışken iyisini al
beni 2,3 sene idare etse kafi sen kullandın mı memnun musun birde ayarlama yerleri plastik mi metal mi teşekkürler :)

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
benim sorduğum kulaklık 180 tl senin söylediğin 225 peki pedleri nasıl oval mi tam daire mi teşekkürler :)

beni 2,3 sene idare etse kafi sen kullandın mı memnun musun birde ayarlama yerleri plastik mi metal mi teşekkürler :)
malesef ben kullanmadım ama bende kulaklık alma işine giriştim orada buldum

emirhan halu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
F/p ürün denilebilir ?
sen kullanıyor musun şu an kullanıyorsan bir kaç deneyim aktarır mısn ;)

dostum benim dediğim kulaklığın pedleri yuvarlak bilgine ve unutmadan ayarlama yerleri metal
metal olduğunu biliyorum pedleride daireymiş oval değilmiş anladığım kadarıyla çok teşekkür ediyorum saol :D

KnoZH|Upgrade

Asistan
Reaksiyon puanı
138
sen kullanıyor musun şu an kullanıyorsan bir kaç deneyim aktarır mısn ;)

metal olduğunu biliyorum pedleride daireymiş oval değilmiş anladığım kadarıyla çok teşekkür ediyorum saol :D
Kullanmıyorum, bende kullananlar öneriyor diye önerdim :)