Oyuncu Koltuğuna Gerek Varmı ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Muhammed Utku Cabir

Benim bayrağım bile tarifsiz bir türküdür!
Yönetici
Moderatör
Uzun süre mutfak sandalyesi ve 100 liralık koltuk kullandım. Sonuç; bel fıtığı. Son 1 yıldır XDrive GökTürk kullaıyorum.

Gidip saçma sapan markalardan alacaksan hiç alma. Normal koltuğun görünüşünü oyuncu koltuğu gibi yapıp satıyorlar asıl onlar sorun. Bence koltuğa da çok gerek yok 2 saat için. Ben de günde en fazla 2 3 saat bakıyorum normal ofis sandalyesi yetiyor.

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Keyfiniz bilir. Oyuncu koltuğu daha çok, önemli bir oyuncu hissiyatı, profesyonel hissiyatı vermeye yarıyor. Eğer gerçekten profesyonelseniz, alın. Ama normal bir bilgisayar kullanıcısıysanız almayın gerek yok. Bir ofis sandalyesi alın.

Creative

Gangster Gang
Yönetici
Admin
Bence çalışma, oyun vb. bir amaç için kullanılacaksa kesinlikle fark ediyor.

The Commander

Profesör
Uzun süreler bilgisayarda vakit geçiriyorsanız kesinlikle değer. İmkan varsa alınır yani sağlık sonuçta bir nevi. Ben de yakın zamanda xDrive 15'li aldım, gayet memnunum. Normal bilgisayar koltuklarıyla arasındaki farkı hissediyorsunuz destekleri sayesinde. Yalnız aklınızda alma fikri varsa sakın abuk subuk kalitesiz bir ürünün üzerine kırmızı şerit çekilmiş sözde oyuncu koltuklarından almayın, piyasa kaynıyor.

Son mesajlar