Oyuncu için klavye mouse ve kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Merhaba alacağım bilgisayar için klavye mouse ve kulaklık istiyorum Önerileriniz nelerdir bütçem max 800 toplam

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Klavyenin mekanik olması ne kadar önemli?

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Klavyenin mekanik olması ne kadar önemli?
Ben f/p istiyorum mekanik hisli klavyem şuanda mevcut ve memnunum başka bir bilgisayar alacagım için onlar onda kalacak çok önemli ise mekanik olsun ama hisli olupta daha fazla özellik vaadediyorsa hisli de olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rgb olmasını istiyorum

Beceriksiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
"rainbow k9 klavye led raptor mouse combo set" mouse ve klavye için şöyle bir set var ama ne kadar sağlamdır bilemem.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Ben f/p istiyorum mekanik hisli klavyem şuanda mevcut ve memnunum başka bir bilgisayar alacagım için onlar onda kalacak çok önemli ise mekanik olsun ama hisli olupta daha fazla özellik vaadediyorsa hisli de olabilir.

Rgb olmasını istiyorum
Klavye: CM MasterKeys MK110
Fare: Bloody A90
Kulaklık: Corsair HS35

Bunlar tavsiyemdir. Klavye membran.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
O kadar bütçem yok

Klavye: CM MasterKeys MK110
Fare: Bloody A90
Kulaklık: Corsair HS35

Bunlar tavsiyemdir. Klavye membran.
Mouse hariç beğendim mouse çok ilgimi çekmedi

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kulaklık: Corsair Hs-35
Klavye: Gamepower warlock compact
Mouse: Gamepower Ursa

Eğer takım olsun istiyosan kulaklığı da gamepower seçebilirsin Gamepower Medusa 7.1 RGB

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Kulaklık: Corsair Hs-35
Klavye: Gamepower warlock compact
Mouse: Gamepower Ursa

Eğer takım olsun istiyosan kulaklığı da gamepower seçebilirsin Gamepower Medusa 7.1 RGB
GamePower ürünlerini asla tavsiye etmiyorum ben.

thebattzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben kulaklığını kullanıyorum gayet de memnunum ufak tefek kaplama soyulmaları dışında

unplugged

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bence mouse olarak şuan performansı ve fiyatı en iyi düzeyde olan zowie ec2a/b modelidir.

unplugged

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Klavye için bir şey diyemem ama, bana kalırsa klavye için bütçeden düşük bir kısım harcanılmalı :)

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bence bu set gayet iyi bu 3'lü halde ama zaten internet üzerinden ayrı ayrı alsanız bile 3 ürün toplam 750 liraya alabiliyorsunuz. Yani çok fiyat avantajı olduğunu söyleyemeceğim.
Ben de ayrı ayrı alacağım birleşik bulunca ayrı link atmayayım dedim güzel mi bu kullanışlı mı?

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Ben de ayrı ayrı alacağım birleşik bulunca ayrı link atmayayım dedim güzel mi bu kullanışlı mı?
Hocam klavyesini kuzenime topladığımız masaüstünde tercih etmiştik, gayet güzel. Kullanımı da görünümü de çok hoş. G102 mouse arkadaşım kullanıyordu. Onun da fiyatına göre güzel olduğunu söyleyebiliriz net şekilde. Ben de belki o mouse u almayı düşünüyorum bu ay. Kulaklık hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, bilemiyorum.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Hocam klavyesini kuzenime topladığımız masaüstünde tercih etmiştik, gayet güzel. Kullanımı da görünümü de çok hoş. G102 mouse arkadaşım kullanıyordu. Onun da fiyatına göre güzel olduğunu söyleyebiliriz net şekilde. Ben de belki o mouse u almayı düşünüyorum bu ay. Kulaklık hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, bilemiyorum.
Teşekküler ben de beğendim uyumlu olsun diye diye tek marka set toplamak istiyorum çünkü

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Teşekküler ben de beğendim uyumlu olsun diye diye tek marka set toplamak istiyorum çünkü
Bence alınabilir hocam, bütçenize de uyuyor. Logitech kalitesini de kimse tartışmaz zaten, pişman etmez. Kulaklığı da iyi bir araştırdıktan sonra kararınızı verin derim ben. Her ne alırsanız şimdiden hayırlı olsun.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Rival 3'de yeni ve iyi bir model ancak SS Mouse'larda genel bir kronik kauçuk problemi var. garanti veremem.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bence alınabilir hocam, bütçenize de uyuyor. Logitech kalitesini de kimse tartışmaz zaten, pişman etmez. Kulaklığı da iyi bir araştırdıktan sonra kararınızı verin derim ben. Her ne alırsanız şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkürler

Rival 3'de yeni ve iyi bir model ancak SS Mouse'larda genel bir kronik kauçuk problemi var. garanti veremem.
Teşekkürler