Oyun yapımcısı aranızda :)

Merhaba, ben nesli tükenmekte olan adventure (point-click) türü oyunlar geliştiren bir oyun yapımcısıyım. Oyun yapımı konusunda çok bilgiliyim, ders vb. bilgiye ulaşmanız gerekirse özel mesaj yollayabilir. :)

Neyse kısaca kendimden bahsedeyim, lise öğrencisiyim. Adım Mert Kılıç. Bursa'da oturuyorum. (çok güzel bir şehir :)) Oyun yapımına ve ingilizce dizi çevirilerine yoğunluk veriyorum. Elimden geldiğince insanlara yardımcı olmaya gayret ediyorum. :)

Sanırım anlatacaklarım bu kadar. ShiftDelete'yi yıllardır bilmeme rağmen üye olmamıştım.
Bugüne kısmetmiş :) İyi forumlar.

re13el

Dekan
Hoşgeldin .
Bu arada neden özel mesajdan ders veriyorsun? Forumdaki gerekli yerlere konu açıp daha fazla kişinin faydalanmasını sağlayabilirsin.

Hoşbulduk arkadaşlar :)
Henüz tam forumu gezmedim. Ders almak isteyenler için bir konu açmak isterim, ancak bunu nereye açabilirim.

Şimdiden teşekkürler :)

mfi

Profesör
oyunlarını yayınlayıp bize sergilersen seviniriz. hem ne derece usta olduğunu görürüz

ktlpby

Doçent
Bende lisedeyim anadolu teknik bölümü vilişim Ve iyi bir yazılımcı olmak istiyorumm :) ki ders notlarımda 100 :D hedefimde büyük bir iki temel ders verirsen çabuk çözebilirim şimdiden çok saol :D

Dersleri msn üzerinden verebilirim. Mikrofon vs. Onun dışında şu anlık başka bir yerden ders vermem mümkün değil :)
Zaten hazırladığım ders konularındanda faydalalanabileceksiniz.

Oyunlarımı açacak kategori bakıyorum. :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Hangi Takımlısın :D

Fenerbahçe'liyim. Biliyorum bozuldunuz ama zaten sporlarla pek bir ilgim yok. Yanlızca taraftarım işte :)