Oyun telefonu 1500 tl

Bu konuyu okuyanlar

Sirdaseren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aklımdakiler m20 p smart 2019 redmi note 6 pro

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Mi A3 öneririm biraz daha bütçeyi arttırırsan, artmadan eğer güncelleme sıkıntı değil ise GM 9 Pro’da olabilir, Realme 3 Pro’da olabilir o bütçede.
General mobile lerin hep ana kartı yanıyor oyun oynayınca. Kendimde ve yakınımda örneğini gördüm

Sirdaseren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mi A3 öneririm biraz daha bütçeyi arttırırsan, artmadan eğer güncelleme sıkıntı değil ise GM 9 Pro’da olabilir, Realme 3 Pro’da olabilir o bütçede.
Maleseft üstte cıkamam gm 9 pro ustunde çok araştırdım güncelleme onemli degil ama kronik sorunlarıccok

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Bu arada ne alırsan al hız kamera pil testlerine ve kullanıcı yorumlarına bakmadan alma. 800 liram çöp olmuştu şu general mobile yüzünden

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444

Sirdaseren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu arada ne alırsan al hız kamera pil testlerine ve kullanıcı yorumlarına bakmadan alma. 800 liram çöp olmuştu şu general mobile yüzünden
Ayn o yuzden gm dden uzak uruyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saf Google çok sıkıyor bide. İğrenç resmen. Xiaomi nin modellerinden birini al.bu paraya en mantıklı markalardan biri o

Ne oynayacaksın peki?
Pubg düşük kalite olsun ama hiç kasmasıb

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Ayn o yuzden gm dden uzak uruyorum

Pubg düşük kalite olsun ama hiç kasmasıb
Xiaomi nin hoşuna giden modelinin Kullanıcı formundaki insanlara kasıp kasmadığını sor. YouTube den testlere de bakabilirsin.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Maleseft ustte cıkamam öyle snapdragon 665 e gerek yok pubg dusukte kasmasın yeter birde en az 3400 mah olursa iyiolur
Yarın öbür gün güncelleme gelip ağırlaşırsa gücü ucu ucuna yeten telefonun yetersiz kalabilir haberin olsun. Böyle de hiçbir şey beğenmiyor gibi oldum ama kb

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Ben bir dönem kardeşim için Redmi 8A düşünüyordum ve bir arkadaşımdan da emanet alıp kullandım, telefonun bataryası bitmiyor fakat 2 GB RAM’in yetersiz kaldığını hissediyorsunuz ve bu fiyatlardaki diğer bataryası yüksek Xiaomi cihazı olan Redmi 8’de de aynı işlemci ve batarya var, oyunlarda en dusuk ayarlarda kasmıyor fakat Drop’suz değil ve onu geçtim ekran+kamera hiç iyi değil (özellikle ekranda pikselleri sayabilirsiniz biraz dibine girerseniz).

Başka öneriniz varmı?
Redmi 7 32’Gb’lik model olabilir, M20 olabilir fakat bu cihazlar pişman eder mutlu etmekten ziyade.

Sirdaseren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yarın öbür gün güncelleme gelip ağırlaşırsa gücü ucu ucuna yeten telefonun yetersiz kalabilir haberin olsun. Böyle de hiçbir şey beğenmiyor gibi oldum ama kb
Ya Zaten düşük ayarlardan bahsediyorum m20 iyimidir sence?

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Pubg oyununu örnek vererek söylüyorum redmi note 8'de bile düşük ayarlarda arada kasmalar oluyor m20 düşük ayarlarda açarda oyunu güzel bir oyun deneyimi sunmaz..

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Asla bu fiyata Samsung alma. Samsung alıyorsan ya s serisi ya note serisi. Gerisi çöp
Bir bitmediniz ya, MIUI arayüzundeki hataları saymaya başlasam bütün sayfa dolar, ne demek bir firmanın bir serisi dışındakileri çöp? O bütçe dahilindeki cihazlar arasında iyi bir cihaz M20.

Sirdaseren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Redmi note 7. O da aşıyor biraz bütçeyi ama bulunsun kenarda. Para bulursan hoşuna gideni alırsın

Asla bu fiyata Samsung alma. Samsung alıyorsan ya s serisi ya note serisi. Gerisi çöp
Redmi note 6pro nasıl?