Oyun telefonu 1500 tl

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Gelmez hocam ya sonuçta Xiaomi normalde Realme den pahalı çıkarıyor ve telefonlarının beyni aynı.
Hocam ben Realme 6 Pro 3000 üzeri gelirse babayı alır dedim haklı çıktım
Aslında Realme Xiaomi'den daha pahalı çıkarıyor çünkü Oppo gibi bir fiyat politikası uyguluyor hatırlasana Realme XT 3000'den giriş yapmıştı halbuki 3000 tl edecek telefon değildi neyseki fiyatı düştü şimdi sırada X2 var 2950'den 2400'lere düşse süper olur
Realme 6 Pro fiyatını gördükten sonra benim hiç umudum kalmadı dolar 7'ye dayanmış bu saatten sonra istediğimiz telefonu uygun bir fiyattan alamayacaz anca rüyamızda alırız

erenmutlu123321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi Redmi 6 yı deneyibirsin bizzat babama aldım ki , 3 kamera ve güçlü işlemcisi var
bazen kardeşime veriyorum arada pubg giriyo en yüksek ayarlarda 60 fps sabit (kendi fps sayacı var)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Rn9 ailesi türkiye'ye ne zaman giriş yapacak ?
gelse ne olur hocam Realme 6 serisinin fiyatlarından sonra RN9'un uygun fiyattan geleceğini zannetmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi Redmi 6 yı deneyibirsin bizzat babama aldım ki , 3 kamera ve güçlü işlemcisi var
bazen kardeşime veriyorum arada pubg giriyo en yüksek ayarlarda 60 fps sabit (kendi fps sayacı var)
o da çok eski bir telefon

erenmutlu123321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gelse ne olur hocam Realme 6 serisinin fiyatlarından sonra RN9'un uygun fiyattan geleceğini zannetmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

o da çok eski bir telefon
Note 8 proyu deneyebilirsin (paranı zorluyorsa redmi 6 yerine üst modellerini tercih et[Xiaomi den vazgeçme])

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Note 8 proyu deneyebilirsin (paranı zorluyorsa redmi 6 yerine üst modellerini tercih et[Xiaomi den vazgeçme])
note 8 pro da hep aklımdan geçti ama rn9 pro yolda pişmanlık yaşar mı bilmiyorum bir de işlemcisi uzun kullanım sunar mı bilmiyorum