Oyun Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Arkadaşlar Orta Seviyeli sistem gerektiren oyun tavsiyesi verirmisiniz ?

jakost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
bu sistemle çoğu oyunu oynayabilirsin diye tahmin ediyorum son yıllarda çıkanlarda pek değil ama

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
bu sistemle çoğu oyunu oynayabilirsin diye tahmin ediyorum son yıllarda çıkanlarda pek değil ama
biliyorum bi 4-5 ay para biriktirip 16 gb ram'e yükseltcem hem o sürede en çok oynamak istediğim oyun olan cyberpunk2077 düzeletilmiş olur diye düşünüyorum o sürede elimde oynuyacak oyun bulamadım bende bu konuyu bi tavsiye alırım diye açmıştım eğer bildiğiniz varsa söylermisiniz

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,165
Prey
Dishonored
Thief
Alien İsolation

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Korsan link paylaşmıyoruz.

Mount and Blade: Warband
Hayır şuanda internete bağlandığım evde güvenli internet var steam epicgames vb. giremiyorum annem gile gittiğim zaman orda yükleyecem şimdi sadece tavsiye almak için yazmıştım ve mount and blade : warband oynadım ama yinede teşekkür ederim.

jakost

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
oynamadıysan bannerlord , assassing creed oyunlarına bakabilirsin , Call Of Duty oyunlarıylada zaman geçirebilirsin benim şahsen severek zaman geçirdiğim oyunlardan bazıları

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
oynamadıysan bannerlord , assassing creed oyunlarına bakabilirsin , Call Of Duty oyunlarıylada zaman geçirebilirsin benim şahsen severek zaman geçirdiğim oyunlardan bazıları
Call of Duty MW serisini hem remastered hemde ilk versiyonlarını bitirdim yakında imkanım olursa blackops yada ww2 oynamayı düşünüyorum

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Black Mesa.Sizin sisteminizden düşük bir sistem istiyor fakat grafikleri mükemmel.Half Life 1 i bitirdiyseniz yeni grafikleriyle bu oyunu oynamak daha zevkli olacaktır.

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Olur
Black Mesa.Sizin sisteminizden düşük bir sistem istiyor fakat grafikleri mükemmel.Half Life 1 i bitirdiyseniz yeni grafikleriyle bu oyunu oynamak daha zevkli olacaktır.
bi şans veririm ona küçüklüğümde oynamıştım half life 1'i ama hiç bitiremedim aslında hep içimde kalmıştır bitiririm muhtelemen artık

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Olur

bi şans veririm ona küçüklüğümde oynamıştım half life 1'i ama hiç bitiremedim aslında hep içimde kalmıştır bitiririm muhtelemen artık
Küçükken half life 1 i eğer sevdiysen black mesa oyununda ki grafikleriyle oyuna aşık olursun.İyi oyunlar.

Hyperxiew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar Orta Seviyeli sistem gerektiren oyun tavsiyesi verirmisiniz ?

Daha çok arcade oyun seviyosan fifa 21 oynayabilrsin rekabete dayalı ve gayet sevebileceğin türden oyun (futbolu seviyosan) PayDay 2 oynayabilirsin soygun oyunu arkadaşlarınla veya online birçok oyuncuyla eşit zamanla oyunu oynayıp aynı zamanda sohbet edebilirsin.

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Witcher 3
Skyrim
GTA 5
COD Black Ops 4
COD MW2
RDR 2
Witcher 3:eek:nu kesinlikle oynamak istiyorum bir kesim oyun şahane diyor bir kesimde balon diyor hep merak etmişimdir witcher 3'ü
Skyrim: Oda merak ettiklerimden ama muhtelemen en son oynayacağım oyunlar arasında
GTA 5: Küçüklüğümün efsane sözü olan Gta kaldırırmı abi hatrına oynayacağım bunuda :D
Cod Black Ops 4 : Cod mw serisini hem remastered hemde normalini bitirdim bunuda oynayacaklarım listesinde olucak
Cod Mw 2 : 2-3 Gün Önce Bitirdim ama tekrar oynayacam kesinlikle
RDR 2 : Kaldırırsa Oynayacaklarım Arasında gtx 1650 ti Ryzen5 4600H ve 8 gb ram oynayabilirmiyim ? (Grafik Farketmez eski pc'im ile birçok oyunu 30-40 fps en düşükte bitirmişliğim var)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha çok arcade oyun seviyosan fifa 21 oynayabilrsin rekabete dayalı ve gayet sevebileceğin türden oyun (futbolu seviyosan) PayDay 2 oynayabilirsin soygun oyunu arkadaşlarınla veya online birçok oyuncuyla eşit zamanla oyunu oynayıp aynı zamanda sohbet edebilirsin.
PayDay 2 Arkada Açıktı Oynuyordum onu zaten :D ve fifa 21 konsol yada gamepad ile iyi gider diye düşünüyorum ondan bi gamepad almayı düşünüyorum pc'yi yükseltikten sonra sizce hangisi daha iyi gamepad ilemi klavye ilemi ?

Reaksiyon puanı
4,101
Witcher 3:eek:nu kesinlikle oynamak istiyorum bir kesim oyun şahane diyor bir kesimde balon diyor hep merak etmişimdir witcher 3'ü
Skyrim: Oda merak ettiklerimden ama muhtelemen en son oynayacağım oyunlar arasında
GTA 5: Küçüklüğümün efsane sözü olan Gta kaldırırmı abi hatrına oynayacağım bunuda :D
Cod Black Ops 4 : Cod mw serisini hem remastered hemde normalini bitirdim bunuda oynayacaklarım listesinde olucak
RDR 2 : Kaldırırsa Oynayacaklarım Arasında gtx 1650 ti Ryzen5 4600H ve 8 gb ram oynayabilirmiyim ? (Grafik Farketmez eski pc'im ile birçok oyunu 30-40 fps en düşükte bitirmişliğim var)
evet en düşükte 50 60 alır büyük ihtimal ve helal bu kaar yazı yazabilmişsiniz :D (Skyrim çok güzel bir RPG'dir en sona almayın bence :D9

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64

PayDay 2 Arkada Açıktı Oynuyordum onu zaten :D ve fifa 21 konsol yada gamepad ile iyi gider diye düşünüyorum ondan bi gamepad almayı düşünüyorum pc'yi yükseltikten sonra sizce hangisi daha iyi gamepad ilemi klavye ilemi ?
hay şansımı şu witcher 3'ü çoğu kişi yanlış anlayacak :"Onu olacaktı

evet en düşükte 50 60 alır büyük ihtimal ve helal bu kaar yazı yazabilmişsiniz :D (Skyrim çok güzel bir RPG'dir en sona almayın bence :D9
Tamamdır tavsiyesinizi dinleyeceğim onun dışında similator (Yanlış yazdıysam kusura bakmayın) bir tavsiye verirmisiniz acaba ?

Reaksiyon puanı
4,101
hay şansımı şu witcher 3'ü çoğu kişi yanlış anlayacak :"Onu olacaktı

Tamamdır tavsiyesinizi dinleyeceğim onun dışında similator (Yanlış yazdıysam kusura bakmayın) bir tavsiye verirmisiniz acaba ?
Microsoft Flight Simulator ama en düşükte 40 50 fps oynarsınız.