oyun tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

AsiOne

Asistan
Reaksiyon puanı
21
selam arkadaslar ben söyle mafia 2 fry cy3 tarzı güzel hikayeli oyunlar arıyorum (PC için) önerileriniz nelerdir bu arada sistem gereksinimi çok yüksek olmasın

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
127
  • Dead Space 1 - 2 - 3
  • Cod MW serisi
  • Soma
  • GTA IV
  • Skyrim
  • Bioshock serisi

Mütefekkir

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Resident Evil serilerine bir göz atabilirsiniz.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Alien İsolation
Başyapıt derim bu oyuna. oyun hikayesinin oyunun atmosferine tam uyum sağladığı oyun derim. Grafik+Ses+hikaye+ Optimizasyon+ Uzaylının Yapay zekası yani nereden çıkacağı ve ne yapacağı belli değil. Hatta sen dolapta saklanırlen eğer şüphelenirse gelip dolapı koklaması adamı çok geriyor. Bende nefesimi tutmuşluğum vardır böyle sahnelerde. :D

hopeisgod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kane and Lynch oynayabilirsin,
Saints Row (Serisi olan bir oyun)
Fear (Korku oyunu ve seri)
Silent Hill (Korku oyunu,seri)

sancar khan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
selam arkadaslar ben söyle mafia 2 fry cy3 tarzı güzel hikayeli oyunlar arıyorum (PC için) önerileriniz nelerdir bu arada sistem gereksinimi çok yüksek olmasın
just cause 3 çok güzel bir oyun propogandaları boş verirseniz oyunun başından kalmazsınız
oyunun hikayesi şöyle
Yine Rico Rodriguez isimli ana karakterimiz ile oynuyoruz. Rico, eski bir CIA ajanı ve diktatörlere takmış durumda. Kendisi için profesyonel bir diktatör devirici diyebiliriz. Just Cause 3’te ise amacımız Medici Cumhuriyeti isimli bir ada ülkesinde diktatöryal bir yönetim süren Sebastiano Di Ravello ve ordusunu alaşağı etmek.

Daha öncede dediğim gibi hikaye oyunun odak noktalarından bir tanesi değil, hiç de olmamıştı zaten. Oyunu bitirdikten sonra şöyle bir neler olduğunu hatırlamaya çalıştığınızda, çoğu şeyin aklınızda kalmadığını fark ediyorsunuz. Yani bir önceki paragrafta anlattıklarımı ve sizinle iletişime geçen karakterlerin kim olduğunu bilseniz, oyunun hikayesine çokça hakim olmuş olabilirsiniz.

Aslında bu bir yerde iyi bir yerde kötü bir durum yaratıyor. En azından aldığınız görevlerde size bir şeyler anlatılmasını istiyor ama çok yüzeysel konuşmalar ile karşılaşıyorsunuz. Bunu bilerek oyunu satın almanızda fayda var.
çok güzel bir oyun tavsiye ederim