Oyun Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

FerdiCarrefour

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iyi Günler ShiftDelete.net Forum Kullanıcıları !

Sizler için bir oyun önerim var.

3300 kişilik Türk oyuncu sayısına ulaşmamıza rağmen diğer ülkelere karşı güçsüz olduğumuz icin yeni vatandaşlara gerek duyuyoruz. Bu yüzden eRevollution oyuncuları olarak yardıminıza ihtiyacımız var. Bu oyunu arkadaşlarınız ile paylaşarak oyuna başlayan her oyuncunun ülkemize yararı olacaktır. Ülkemiz Hirvatistan ve Sirbistan ile savaş halinde. Oyuna kayıt olmak tamamen ücretsiz.

Teşekkür ederim.
(Oyun Nicki: Ferdi Carrefour)

Oyunun ismi eRevollution.

eRevollution çok oyunculu, web tabanlı siyaset oyunudur (web tabanlı MMOG). Türkiye’de 3.301 kişi tarafından oynanıyor ve toplamda dünyada 27.364 kişi oynuyor. Oyunda toplam 74 ülke var ve bunlardan bir tanesi de Türkiye. Belki bu tür oyunları oynadınız ve biliyorsunuz, fakat bu oyundaki fark oyunun daha yeni başlamış olması.

Bu oyun gerçek hayatınızın Parallel Evreni. Oyunda 4 ana bölüm var: askeri, ekonomi, siyasi ve medya. Oyuna kaydolduğunuzda normal bir vatandaş oluyorsunuz. Daha sonrasında kendinizi askeri alanda geliştirip savaşlarda kahraman olabilirsiniz, ekonomi alanında geliştirip kendi şirketinizi kurabilirsiniz, siyasi alanda geliştirebilir milletvekili hatta ülke başkanı olabilirsiniz, medya alanında geliştirebilir yazılarınızı herkesin takip etmesini sağlayabilirsiniz. Ve aynı anda tüm alanlarda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Oyunda yapmanız gerekenler çok basit. Oyunu oynamanız için günde 5 dk ayırmanız yeterlidir. Ancak isteğe bağlı olarak 1 saat veya daha fazla zaman da ayırabilirsiniz. Oyunda askeri eğitim, işte çalışma, milletvekili olmak, makale yayınlamak, şirket kurmak gibi unsurların da tadına varmak istiyorsanız biraz daha zaman ayırmanız gerekecektir.
Şu anda ülkemiz Hırvatistan tarafından işgal altında. Kurtuluş savaşını kazanmamız ve güçlü bir ülke olabilmemiz için daha çok kişinin oyunu oynaması gerekmektedir. Eğer sen de sanal da Türkiye’ye yardım etmek istiyorsan hemen oyuna başlamalısın.

Oyuna kaydolmak için: https://www.erevollution.com/tr/register/2215 adresinden kaydolabilirsiniz. Ref Linki ile hem ben 'Ferdi Carrefour' hem Ülkede kazanır. Oyuna kaydolduktan sonra oyun hakkında bilgi almak için oyunda Ülke sayfası Eğitim Bakanına mesaj ile sorularınızı sorabilirsiniz.

Oyundan Görüntüler:
Tanitim Videosu: Savas:Screenshot
Harita: Son Bölgemiz Karadeniz http://prntscr.com/awonxm

Saygilar