Oyun tavsiyesi alabilir miyim ?

TheChild

Profesör
Şu sıralar oynayacak oyun bulamıyorum , tavsiyelerinize ihtiyacım var.
RPG ve Cyberpunk tarzı oyunlardan hoşlanırım fakat şu sıra özellikle kılıç , ok büyü vs kullanılan RPG’lerden gına geldi.
İlla RPG şart değil.
COD ve BF önermeyin lütfen.
Aklımda da bir soru var:
Fallout serisinden hiç bir oyunu oynamadım daha önce fena değil gibi duruyor , başlamalı mıyım ? Birde Fallout 4 goty 80 lira olmuş , alınır mı ?

-Uncar_Blood-

Profesör
WİTCHER 3 :) evet witcher fanıyım onun dışında benim oynadığım cod bf tarzı dışında en çok beğendiğim oyun story about my uncle çok eğlenceli bir oyun

-Uncar_Blood-

Profesör
Witcher 3’ü bitirdim. Tam anlamıyla hemde. Kontrat dahi kalmadı.
story about my uncle’a yüzeysel olarak baktım pek beni sarmaz , teşekkürler.
çerezlik bir oyun kendisi 2 saate bitiyor :D onun dışında WİTCHER 3 e bakabil... tamam şaka onun dışında fps oyunlarının dışına çıkabilirsiniz tomb raider gibi Asasins creed 2 de güzel oyundur tavsiye ederim

BlueCreeper

Öğrenci
PS4 için Assasins Creed Odssey almıştım , oyunun %25 ini oynadım o kadar görev var ki bıraktım yani. Konusu da güzel , düşünebilirsin.

TheChild

Profesör
AC od
çerezlik bir oyun kendisi 2 saate bitiyor :D onun dışında WİTCHER 3 e bakabil... tamam şaka onun dışında fps oyunlarının dışına çıkabilirsiniz tomb raider gibi Asasins creed 2 de güzel oyundur tavsiye ederim
:D Witcher 2 'ye bakacağım ama indirime girsin onu bekliyorum. Tomb raider'ı da oynadım. AC'leride.
Sniper Elite serisini tavsiye ederim.
Sniper Ghost Warior oynamıştım , o yüzden o tarza doydum diyebilirim.
PS4 için Assasins Creed Odssey almıştım , oyunun %25 ini oynadım o kadar görev var ki bıraktım yani. Konusu da güzel , düşünebilirsin.
O oyun aklımda ama indirim bekliyorum açıkçası. Şuan için fiyatı fazla , ayrıca indirimde gelmişti o oyuna diye hatırlıyorum.

HalukSonmez

Doçent
Sisteminiz iyiyse Metro Exodus öneririm, epicte şu an kuponla 40tlye geliyor.
Ayrıca şu konudan epicte güncel olarak devam eden indirimlerden iyi fiyatlı oyunlara ulaşabilirsiniz.

TheChild

Profesör
Sisteminiz iyiyse Metro Exodus öneririm, epicte şu an kuponla 40tlye geliyor.
Ayrıca şu konudan epicte güncel olarak devam eden indirimlerden iyi fiyatlı oyunlara ulaşabilirsiniz.
Sistemime güveniyorum , onun için yeterli ama nasıl bir oyun açıkçası daha önce ilgilenmedim pek metro ile ...
Diğer hesabımdaki kod duruyor ilk hesabımda crysis almıştım :)

Sistemime güveniyorum , onun için yeterli ama nasıl bir oyun açıkçası daha önce ilgilenmedim pek metro ile ...
Diğer hesabımdaki kod duruyor ilk hesabımda crysis almıştım :)
Metro serisi güzel bir oyundur.Biraz korku tarzı da diyebiliriz.
Ama isterseniz önce onun ilk iki oyununa bakabilirsiniz Metro:2033 ve Metro:Last Light.Onlar da güzel oyundur.

Sibraius

Profesör
Şu sıralar oynayacak oyun bulamıyorum , tavsiyelerinize ihtiyacım var.
RPG ve Cyberpunk tarzı oyunlardan hoşlanırım fakat şu sıra özellikle kılıç , ok büyü vs kullanılan RPG’lerden gına geldi.
İlla RPG şart değil.
COD ve BF önermeyin lütfen.
Aklımda da bir soru var:
Fallout serisinden hiç bir oyunu oynamadım daha önce fena değil gibi duruyor , başlamalı mıyım ? Birde Fallout 4 goty 80 lira olmuş , alınır mı ?
Katana Zero tavsiyem.
Daha bugün bitirdim.

TheChild

Profesör
Metro serisi güzel bir oyundur.Biraz korku tarzı da diyebiliriz.
Ama isterseniz önce onun ilk iki oyununa bakabilirsiniz Metro:2033 ve Metro:Last Light.Onlar da güzel oyundur.
Hiç bilmiyorum o seriyi , ilk hangisinden başlamam gerekiyor ? Exodus ile kopukluk yaşar mıyım ?
Katana Zero tavsiyem.
Daha bugün bitirdim.
Kütüphanemde bekliyor öyle ama bilemiyorum belki başlarım teşekkürler :)

TheChild

Profesör