Soru Oyun silinmeden format atılır mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Seikatsu

Üyecik
Arkadaşlar win7 sistemim var sebebini anlamadığım bir sorun oluştu usb cihazlar çalışmıyor. Geçici olarak çözebiliyorum ama çözümü uygulayınca bilgisayarı yeniden başlatmam isteniyor ve başlatınca yine aynı sorunu yaşıyorum. Ben de en son çözümü formatta buldum yine. Ama oyunları tekrar yüklemek istemiyorum. Oyunlarım silinmeden format atmanın herhangi bir yolu var mıdır?

aligznn01

Doçent
Arkadaşlar win7 sistemim var sebebini anlamadığım bir sorun oluştu usb cihazlar çalışmıyor. Geçici olarak çözebiliyorum ama çözümü uygulayınca bilgisayarı yeniden başlatmam isteniyor ve başlatınca yine aynı sorunu yaşıyorum. Ben de en son çözümü formatta buldum yine. Ama oyunları tekrar yüklemek istemiyorum. Oyunlarım silinmeden format atmanın herhangi bir yolu var mıdır?
yedek diske oyun klasörlerinin hepsini kopyala sonra disk c yi formatla

Allah'ın Kulu

Profesör
Oyunları ya da programları silemeden format atılmaz ve format diye bir şey olmaz ki. :) Çözüm save, dosya vs. yedeklemeniz. Onun dışında dilerseniz oyunları USB'ye ya da harici diskiniz varsa taşıyabilirsiniz.

Seikatsu

Üyecik
Oyunları ya da programları silemeden format atılmaz ve format diye bir şey olmaz ki. :) Çözüm save, dosya vs. yedeklemeniz. Onun dışında dilerseniz oyunları USB'ye ya da harici diskiniz varsa taşıyabilirsiniz.
Hocam mouse çalışmadığı için bunu yapıyorum. Aygıt yöneticisine girdiğimde ünlem işareti gözüküyo mouse'un üzerinde. Sürücü güncelleştir vs diyorum ama olmuyo dijita imza falan diyo kod 52. Win8 e yükseltsem format yerine geçer mi? Bu sorundan kurtarır mı beni?

Sonic Dash

Aventador
Yönetici
Moderatör
Adı üstünde format bu, herşey silinir. Programları nereye kurduğunuz önemli. İkinci bir disk var mı sisteminizde?

Diski iki parçaya böl ve bölüntülediğin yere kurulumu gerçekleştir, Dualboot olacaktır ve manuel olarak eski işletim sistemini sildiğinde (veya 2 bölüm varsa şuanki C'ye kur, o zamanda aynısı olmuş olur) istediğini yapmış olursun.

Seikatsu

Üyecik
Bu sorun için çözümün var mı peki? Sorun sürücü güncelleştirmesionu anladım. Güncelleştirmeye çalıştığımda Windows bu aygıt için güncel sürücüyü buldu ama yüklemeye çalışırken bir hata oluştu. Ve altında Windows bu sürücülerin dijital imzasını doğrulayamadı (Kod 52) yazıyor. Sürücü imzası zorlamasını devre dışı bırakıp denedim sürücü yükleniyor ama değişiklikleri uygulamak için bilgisayarı yeniden başlat diyor. Başlattığımdaysa yeniden en başa dönüyorum ne yapabilirim?

Sonic Dash

Aventador
Yönetici
Moderatör
Bu sorun için çözümün var mı peki? Sorun sürücü güncelleştirmesionu anladım. Güncelleştirmeye çalıştığımda Windows bu aygıt için güncel sürücüyü buldu ama yüklemeye çalışırken bir hata oluştu. Ve altında Windows bu sürücülerin dijital imzasını doğrulayamadı (Kod 52) yazıyor. Sürücü imzası zorlamasını devre dışı bırakıp denedim sürücü yükleniyor ama değişiklikleri uygulamak için bilgisayarı yeniden başlat diyor. Başlattığımdaysa yeniden en başa dönüyorum ne yapabilirim?
Sürücüsü sıkıntılı olan nedir?

Seikatsu

Üyecik
Güvenli Mod ile dene, Windows 8/8.1/10'da yöntem şu:
Hocam bunu da denedim olmadı. İnternette forumlarda bulduğum sayısız yöntem denedim hiçbiri olmadı. Yine formata doğru gidiyor benim yolum :D

Son mesajlar