Oyun sektöründe yer alsaydınız hangi görevi yapmak isterdiniz ?

Oyun sektöründe yer alsaydınız hangi görevi yapmak isterdiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    615

Bu konuyu okuyanlar

yer6

Profesör
bende para kısmıyla ilgilenirdim.tüm gelirler alırdım :p

işin reklam kısmıyla ilgilenmek isterdim. :S

fuzuli24

Asistan
senaryoyla ilgilenmek isterdim çünki artık oyunlarda grafiğe çok önem verir oldular ve senaryo kalmadı denebilir nerdeyse.. ahh ah o eski grafikten yoksun ama kaliteli senaryosu olan oyunlarr nerde artıkk :)

joker05

Öğrenci
senaryo hep dikkatimi çekmiştir hatta oyunları oynarken ben buraları böyle yapardım falan filan diye düşünürüm içimden

epzq

Doçent
bana göre oyunun senaryo modunda en önem verdiğim şey kuşkusuz yapay zekadır.Yazılım ile alakalı olduğunu düşündüğüm için onu işaretledim.Ama Bu yapay zeka olayını şuana kadar tam anlamıyla becerebilmiş oyun tabiki bulamayız ama oynadığım oyunlar içerisinde düşük bir ihtimal bile olsa evet bununkisi iyidir diyeceğim oyun ne yazıkki yok.

WhiteNegro

Öğrenci
Bence her yeni oyunu ötekilerinden özel ve güzel kılan farklılıklarıdır. Örneğin gta nın ilk versiyonunun grafikleriyle son çıkan versiyonunu oynadığınızı düşünsenize :), senaryo en basit olay bu yönden bakarsak ,Artık mümkün olduğunca gerçekçilik oyunlarda aranıyor buda grafikerleri ve yazılımcıları ön plana çıkarıyor. Kesinlikle Grafiker-Yazılımcı olmak isterdim ve de kimse geç kalmış sayılmaz :)

CMYK

Profesör
Seneryo Sonu öbür tarafla ilişkili senaryolar yazmak isterdim :D Similasyonel hayal gücüm yüksektir.

SDN Son Haberler