Oyun satacağım bir site yapacağım

Bu konuyu okuyanlar

turkish.anonim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Web sitesi yapıp oyun satacağim vergi,web sitesi yapmayı vs öğrendim ama oyunları ucuza nereden alabilirim? Biraz bakındım örneğin gta 5 adam yabancı sitelerde en ucuz 80 lira ama adam türkiyede 81 tlye satıyo nereden aliyor peki ? Güvenilir anlaşma yapıp fiyatı indirebileceğim bir site varmı türk olsa iyi olur ama olmasada olur.

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Bahsettiğin satışlar oyunun keyleri ile mi yapılıyor yoksa hesaplar ile mi? Çünkü plati.ru gibi sitelerden 3 dolara alıp 50-60 TL'ye satan herifler var.

turkish.anonim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bahsettiğin satışlar oyunun keyleri ile mi yapılıyor yoksa hesaplar ile mi? Çünkü plati.ru gibi sitelerden 3 dolara alıp 50-60 TL'ye satan herifler var.
Key olarak ama hesap olarak satan siteyide söylersen iyi olur onları hiç bulamadım
Birde plati.ru ya bakdım gene 80 tl civarı oluyo hala anlamadım nereden almış bunlar

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Key olarak çok zor. Nasıl daha ucuza getirdikleri hakkında bir bilgim yok. Ucuza steam key satan bir çok siteden alışveriş yaptım. Başka bir hesaptan hediye olarak gönderiyorlardı bana. Başkalarının Steam hesaplarını çalıp bakiyeleriyle mi alıyorlar anlamış değilim. Etik bir olay değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

10x'lik ürünü 8x'e satarsan zarar edersin. Basit mantık. Arkada bazı şeyler dönüyordur mutlaka.

turkish.anonim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Key olarak çok zor. Nasıl daha ucuza getirdikleri hakkında bir bilgim yok. Ucuza steam key satan bir çok siteden alışveriş yaptım. Başka bir hesaptan hediye olarak gönderiyorlardı bana. Başkalarının Steam hesaplarını çalıp bakiyeleriyle mi alıyorlar anlamış değilim. Etik bir olay değil.

10x'lik ürünü 8x'e satarsan zarar edersin. Basit mantık. Arkada bazı şeyler dönüyordur mutlaka.
Knk o zaman hesap olarak satan siteleri söylermisin sana zahmet hala bulamadım

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Sitelerde pek rastlamadım. GittiGidiyor gibi sitelerde çok fazla varlar ama. Örnekleri ;

Bu ürünler hep hesap olarak satılıyor. Plati.ru'dan 3-4$'a alıp x2 fiyatla buralarda satıyorlar.

turkish.anonim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sitelerde pek rastlamadım. GittiGidiyor gibi sitelerde çok fazla varlar ama. Örnekleri ;

Bu ürünler hep hesap olarak satılıyor. Plati.ru'dan 3-4$'a alıp x2 fiyatla buralarda satıyorlar.
Knk türkiyede satan zaten buldum hesap olarak ama bunlarında alabildiği site var demekki onları bulmaya çalışıyom o yabancı siteleri yani. Eski bir arkadaş bu sitelerden birini bana söylemişti ama seneler oldu unuttum hatta gta 5 50 cend di sen düşün türkiyede adam bunu 11 12 15 tl gibi fiyatlara veriyor

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Oyun satabilmen için bol sermaye lazım, en az 2.000.000$ gerekiyor. Sitede satabilmen için 3D Kredi Kartı ve SSL gerek. Bu iş sana çok pahalıya patlar.