Oyun performansı ve şarjı iyi olan telefon önerirmisiniz

musditr

Üyecik
merhaba arkadaşlar bütçe derseniz 1.000 lira arası işte güzel oyun performansı ve şarjı iyi dayanan telefon önerirmisiniz

tqyatmn

Üyecik
lg g2 , s4 , z1 , discovery elite

s4ü şarj konusunda pek önermem ama oyunlarda sıkıntı yaşamazsın

Mr.Awesome

Asistan
G2, Nexus 4-5 alabilirsin. GM firmasından uzak dur. Teknik destek ve güncellemeyi takmıyorsan Elite'de idare eder

re13el

Dekan
G2ve ya z1 hem performan hem de şarj konusunda iyidir. Z1c demememin sebebi, oyun oynamak istiyorsan daha büyük ekran istersin diye düşündüğüm için.

musditr

Üyecik
5* inç ekran boyutlu şarjı en fazla 1.5 gün 2 gün oyun performansı iyi olan bir telefon araştiriyorum fakat sonuçlarım hüsran lütfen yardımcı olurmusunuz

LG G2 tamamen pilastik gibiymiş hapörlerleri üstte (Samsung s3 gibi telefonlarda şarj aleti takılan yerlerde) oldugundan almicam başka neler önerirsiniz

42patriot42

Asistan
z1c küçük gelir oyuna o yüzden z1 derim bide ben deneme amaçlı g2 kullandım öyle çıtırdama yok sende telefonun üstüne çıkıp zıplayacak değilsin.eleştirilere çok kapılma bazılarına dünya harikası çıkar yok iphone 4 den kötü der.ben s3 miniyi nelerle kıyaslıyanlar gördüm.en iyisi kendin arkadaşlarından falan g2 veye z1 görürsen dene zorla biraz telefonları

Asteriks

Profesör
Z1 Compact bence en iyi.
Ama tabi 4.3 ekranda oyundan zevk alırmısın bilemem.
Z1, G2 falan da alabilirsin yeterince ucuzladılar.