Oyun performansı için monitör

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Kesinlikle mönitörün pc performansıyla ilgisi yok . şöyle olur mönitör cok büyüktür ekran kartını yorar . yani senin ayarladıgın çözünürlüge göre zaten görüntü olusucak . kısacası mönitörün performansla alakası yok. BENCE
Demek Istedıgım Konu Su Monıtor Oyun Icın Tasarlanmıs . Ama Sen onunla oyun oynamaz ınternette takılırsan aralıksız 3-8 gıbı mesela . Monıtor Kendını Yorarmı Yoksa Baska Bıseye Daha Yol acarmı ?

frozen_king

Asistan
Demek Istedıgım Konu Su Monıtor Oyun Icın Tasarlanmıs . Ama Sen onunla oyun oynamaz ınternette takılırsan aralıksız 3-8 gıbı mesela . Monıtor Kendını Yorarmı Yoksa Baska Bıseye Daha Yol acarmı ?
öyle bir sıkıntı asla olmaz kardeş . kendimden örnek vereyim işte 9 saate yakın çizim yapıyorum (bazen 1-2 saati oyun oluyo bunun :D )
evde en az 3 en cok 5 saat oyun oynuyorum. internette gezindigim saatler de az aslında ama hiç birinde ekranla ilgili bi sıkıntı olmuo . olmaz da kardeş

o sadee görüntüyü akarıyor için rahat olsun istedigin mönitörü al kullan

öyle bir sıkıntı asla olmaz kardeş . kendimden örnek vereyim işte 9 saate yakın çizim yapıyorum (bazen 1-2 saati oyun oluyo bunun :D )
evde en az 3 en cok 5 saat oyun oynuyorum. internette gezindigim saatler de az aslında ama hiç birinde ekranla ilgili bi sıkıntı olmuo . olmaz da kardeş

o sadee görüntüyü akarıyor için rahat olsun istedigin mönitörü al kullan
Saol . Tam Olarak İstediğim SOruya Cevap Vermissin :D Teşekkürler.

Promet

Asistan
ben 700 liraya seg 26inç led televizyon aldım :) 3d özelliğide gayet güzel çalışıyor. ilk aldığım hafta ayarlarını tam yapamadığım için görüntü kötüydü ama sonrasında yaptım. oyun için düşünüyorsan 22 inç bile küçük geliyor :) birde benim gibi kablosuz joystick ile oynayacaksan odanın diğer ucunda olabilirsin...

Son mesajlar