Oyun Performansı İçin Kasa Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

harmonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Forma Yeni Geldim Size 2 Tane Pc Göstericem Sizce Ne Kadar Eder Ve Silkroad Onlinede 10 Charı Rahatlıkla Açabilirmi Benim Bütcem 750 - 1000 Tl Arası Sadece Kasa Arıyorum

1. KASA :

https://i.hizliresim.com/Ln35k0.png
https://i.hizliresim.com/5QV6P5.png

NOT : FİYATI BELLİ DEİL SİZCE NE KADAR EDER

----

2. KASA :

Oyun ve performans - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 453901819

NOT : EN SON FİYATI 1000 TL DEDİ

---

SİZCE HANGİSİNİ ALMALIYIM YADA DAHA İYİSİNİ BULABİLİRSİN DİYENLER BANA ÖRNEK VERSİN SATANLARDA 0543 430 39 55 ULAŞSIN K.MARAŞ İÇİN ELDEN OLURSA DAHA İYİ OLUR İYİ FORMLAR

harmonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BİLEN YOKMU BEYLER YA ACİL LAZIM

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Sana biz sıfır bir kasa toplayalım onun yerine ? Bu şekilde alman ne kadar mantıklı emin değilim çünkü. Yada hazır bir kasa linki vereyim ?

Dark BS205 Intel Kaby Lake G4560 3.5 GHz, 4GB DDR4, 500GB HDD, DVD-RW USB 3.0 Ofis Bilgisayarı (DK-PC-BS205) - Masaüstü Bilgisayar - Bilgisayar

1000TL'ye eski nesil bir işlemci alabilirsin istersen ama bu işlemci modern oyunları bile sorunsuz oynatan bir işlemci. Pentium olmasına rağmen tam bir canavar. Bununla insanlar GTX 1060 kartlı oyun bilgisayarı topluyorlar. 4GB ram silkroad için yeterli gelir sanıyorum eski oyun sonuçta.
--- Gönderi Güncellendi ---
2. elden falan almaya kalksan hem nesiller arasında ısınma ve performans sorunu yaşayacaksın hem de makinenin yaşının azizliğine uğrayacaksın. Yeni nesil bir bilgisayar almanı ısrarlı öneririm o yüzden fiyatın eğer bu kadar yakınsa sakınma derim.
--- Gönderi Güncellendi ---
2. gösterdiğin sistem güzel, alınabilir gibi geldi başta ama işlemcinin i5 olması göz boyama. Benim verdiğim linkteki bilgisayardan daha düşük i5 olmasına rağmen. 2. nesil bile değil. Ekran kartı ve ram var makinede ama silkroad ekran kartı gerektiren bir oyun değil.