Soru Oyun Paketi Nedir? Deluxe Sürüm nedir? Yardımm

kelesenes58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba Ufc 4 indirime girmiş. Playstation Store den satın almak istiyorum fakat "Oyun Paketi" yazıyor orayı anlayamadım eğer satın alırsam oynayabilir miyim yani bildiğimiz oyun mu farklı olayı var mı? Ayrıca deluxe sürüm yazıyor orayı da anlamadım ona da aydınlık getirirseniz sevinirim. Ekte görüntüsü var bakabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230102_030340_com.scee.psxandroid.jpg
    Screenshot_20230102_030340_com.scee.psxandroid.jpg
    43.1 KB · Görüntüleme: 163

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,259
Ayrıca deluxe sürüm yazıyor orayı da anlamadım ona da aydınlık getirirseniz sevinirim.
Deluxe ps plus'ın en bol paketidir. Bende var mesela özellikleri şu; aylık oyunlar vs geliyor,online bağlantı kurabiliyorsunuz. Sizde paket istemeside o yuzden.

kelesenes58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Deluxe ps plus'ın en bol paketidir. Bende var mesela özellikleri şu; aylık oyunlar vs geliyor,online bağlantı kurabiliyorsunuz. Sizde paket istemeside o yuzden.
Cevabın için teşekkür ederim ama sorumu anlamadın heralde ps plus konusundan bahsetmişsin ondan bahsetmiyorum ps plus da almayı düşünmüyorum sıkıntım şu bu oyunu alsam oynar mıyım kısaca bu. Fotoda orta sol tarafta küçük yazıyla Oyun paketi yazması ne değiştiriyor çünkü bazı oyunlarda '' Tam Oyun " da yazıyor.

Reaksiyon puanı
10,560
Oyun ve eklentiler anlamına gelir deluxe editionlar. Sadece eklentiler olsa deluxe edition upgrade yazar.