Yardım Oyun Oynarken PC Kapanıyor

wexter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben yeni pc topladım yaklaşık 1 ay oldu pc oyun oynarken kapanıyor nedenini anlamadım mesela 3-4 saat valorant oynuyorum sorun yok steamden oyun oynuyorum sorun yok ama ne zaman epic gamesten herhangi bir oyun açsam 5-10 dakika sonunda kapanıyor örn fortnite fall guys dediğim gibi pc yeni ısınma sorunu yok anlamadım lütfen yardımcı olurmusunuz.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,281
Sadece epic gamesden dolayı oluyorsa yanlış kurmuş olma ihtimaliniz varmıdır? Olmaz ise support ile iletişime geçin.

yagizalol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
pc ye format atın yada dosya bütünlüğünü doğrulayın windowsun onlardada sorun çözülmezse supportla iletişime geçin.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,281
pc ye format atın yada dosya bütünlüğünü doğrulayın windowsun onlardada sorun çözülmezse supportla iletişime geçin.
Epic games ile alakalı bir durumda pc ye format atmak sence matıklımı? Dosya bütünlüğünde sıkıntı yok arkadaş epic gamesi silip yüklemiş.

wexter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Epic games ile alakalı bir durumda pc ye format atmak sence matıklımı? Dosya bütünlüğünde sıkıntı yok arkadaş epic gamesi silip yüklemiş.
Bencede haklısın sorun sadece epic gamesde var format atmaya gerek olduğunu düşünmüyorum zaten yeni pc hâla çözmeye çalışıyorum fikri olanlar yazsım lütfen