Oyun oynarken NO SIGNAL hatası

Bu konuyu okuyanlar

allicndvc...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Witcher 3 oynarken aniden no signal hatası alıyorum ve monitör gidiyor hatayı gelir gelmez alt+tab yaptığımda monitör geliyor lakin oyuna tekrar giriş yapamıyorum ve her kapatıp açtığımda bunu yaşıyorum. Sistemim 1 haftalık bir sistem ve yaklaşık 3-4 gündür Witcher 3'ü sorunsuz bir şekilde oynuyordum lakin bugün ilk defa böyle bir sıkıntıyla karşılaştım. Mortal kombat 11 ile bilgisayarı denediğimde böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Tam da deli gibi oyuna kaptırmaya başlamıştım kendimi :/ Yardımcı olursanız çok sevinirim.

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Oyunun grafik ayarlarını biraz düşürüp bir de öyle deneyin. Detay, gölge vb. ayarları yani.

allicndvc...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam sistem witcher 3’ü 4K’da oynatan bir sistem grafik düşürmek istemiyorum. Oyuna girdğimde PSU’dan acayip bir ses çıkmaya başlıyor sorunu anlamış değilim

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Ama PC çalışmaya devam ediyordu değil mi??
Ekran kartının kontrol merkezinden oyununuza özel ayar yapmayı deneyin. Masaüstünde sağ tıklayınca görünmesi lazım.

allicndvc...

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ama PC çalışmaya devam ediyordu değil mi??
Ekran kartının kontrol merkezinden oyununuza özel ayar yapmayı deneyin. Masaüstünde sağ tıklayınca görünmesi lazım.
Ne tür ayarlar yapmam gerekiyor pek bir bilgim yok o konuda. Evet çalışmaya devam ediyor

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Örneğin bende AMD var.
Kontrol merkezine girince, oyun bölümünde 3D uygulama ayarları var. Ekle' ye tıklayıp oyunun exe dosyasını buluyoruz.
Sonra Mozaik döşeme ayarını Uygulama ayarlarını geçersiz kıl olarak seçip, En yüksek değeri biraz biraz düşürüyoruz. Verim alana kadar. Tabi kaydediyoruz.
En şüpheli O çünkü.