Oyun Önerisi (ücretsiz, hikayeli,maceralı oyun arıyorum)

Bu konuyu okuyanlar

Değişiksorurcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hani Kindergarten gibi ya da ne bilim god of war gibi. Assasins ceeed ya da the forest gibi. Undartale gibi. Var mı bu tarz oyunlar..?
Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden ssğolun☺

hopeisgod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aslında yazdığın oyunlar ücretsiz değil :) Ama ,
Uncharted,
Crysis,
Resident Evil,
Silent Hill,
Manhunt (Aşırı zevkli)
Saints Row,
Bioshock,
Şu anlık aklıma gelenler bunlar , gelirse eğer yazarım :)

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Ah bir de Türkçe dublajı yok mu...
aynen beeee hiç gözümü kırpmadan oynadığım oyunlardan bir tanesi adamın ismi nasıl yazılıyor bilmiyorum ama pırofıt :) ın sesi mükemmeldi alcatraz a noldu hala anlamdım bütün seriyi bitirmeme rağmen ?

Halil014

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
aynen beeee hiç gözümü kırpmadan oynadığım oyunlardan bir tanesi adamın ismi nasıl yazılıyor bilmiyorum ama pırofıt :) ın sesi mükemmeldi alcatraz a noldu hala anlamdım bütün seriyi bitirmeme rağmen ?
Spoiler !!!

Aslında Alcatraz ın giysisi Prophet idi evet baya Prophet oyunun sonunda özümseme tamam deniyor ve Alcatraz Prophet'a dönüşüyor güçleri falan birleşiyor olay bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin tarzında söylemek gerekirse Metro Half Life Cod Modern Warfare serileri Cod Black ops 1 ve 2 sadece diğerleri sıkıcı Gears of War ryse son of rome oyunları ideal

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Spoiler !!!

Aslında Alcatraz ın giysisi Prophet idi evet baya Prophet oyunun sonunda özümseme tamam deniyor ve Alcatraz Prophet'a dönüşüyor güçleri falan birleşiyor olay bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin tarzında söylemek gerekirse Metro Half Life Cod Modern Warfare serileri Cod Black ops 1 ve 2 sadece diğerleri sıkıcı Gears of War ryse son of rome oyunları ideal
modern warfare ne oynardımm be niy bitti ki :(

Son mesajlar