Oyun Önerirmisiniz ( Ölmeden Önce Oynamam Gereken Falan )

Bu konuyu okuyanlar

oguzhantosun09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabaaa arkadaşlar yine beeen :D
Bugün sayın sdn forum kullanıcılarının bana oynayıpta önerebileceği oyunları dinlemeye geldim . Sistemimde kasmayacak high-ultrada oynayabileceğim oyunlar olsa daha iyi tabi
-Sapphire nitro+ Rx580
-İntel Core i5 4460
-16gb HyperX Fury 1600 mhz
Heycanla bekliyorum şimdiden teşekkürler :)
witcher 3 ,mafia2, assasins creed blag flag

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ben far cry 3 ü çok seviyordum. Mafia 2 kesinlikle cod modern warfare 1-2

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
kardeşim forza horizon serisi bir dri. seti all değme keyfine ets2 nfs payback bunlar pc iyiyse kesin bunlar gta 6 da çıkacak tavsiyem budurAraç sevmiorum diyorsan.Pubg cs go portal.
???????

Reaksiyon puanı
39
Kessssssinlikle growtopia insana hayatı öğretiyor resmen. Dost kaziğı ihanet....

rsullkya

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Daha önce death stranding önerilmiş çok güzel bir öneri tebrik ederim. Gerçekten gameplay videoları çok sağlam. Görüşü göre ağır bir sistem isteyebilir. Ama beklenebilecek sağlam oyunlardan

rsullkya

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Black ops 3 oynanabilir. Normal bir zaman olsa önermem zamanını harcama derim ama malum zaman bol oynanmaya değer. Cod 5 world at wardaki zombie modu burda geliştirilmiş şekilde var

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
kardeşim forza horizon serisi bir dri. seti all değme keyfine ets2 nfs payback bunlar pc iyiyse kesin bunlar gta 6 da çıkacak tavsiyem budurAraç sevmiorum diyorsan.Pubg cs go portal.
???????
Forza horrizon 3-4 bitti nfs heat - payback bitti ets 2 mi ? komik şey . pubg cs go günlük oyunlarım zaten 13125123. kez söylüyorum arkadaşlar popüler oyunlar değil ya oy oy :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kessssssinlikle growtopia insana hayatı öğretiyor resmen. Dost kaziğı ihanet....
İlk kez duydum indiriyorum

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Forza horrizon 3-4 bitti nfs heat - payback bitti ets 2 mi ? komik şey . pubg cs go günlük oyunlarım zaten 13125123. kez söylüyorum arkadaşlar popüler oyunlar değil ya oy oy :(

İlk kez duydum indiriyorum
Total overdose

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Daha önce death stranding önerilmiş çok güzel bir öneri tebrik ederim. Gerçekten gameplay videoları çok sağlam. Görüşü göre ağır bir sistem isteyebilir. Ama beklenebilecek sağlam oyunlardan
Oyuna başladım güzel ilerliyor bakalım :) sağlam sistem dediğin high-ultra arası oynuyıorum .

Black ops 3 oynanabilir. Normal bir zaman olsa önermem zamanını harcama derim ama malum zaman bol oynanmaya değer. Cod 5 world at wardaki zombie modu burda geliştirilmiş şekilde var
Call of duty wıı hariç hepsi bitti onuda indiriyorum ! Popüler olmayan arkadaşlar 6 senedir oyun oynuyorum gelmiş bana cs go ets 2 call of duty falan yazıyorsunuz neyse saolun yinede :/

rsullkya

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Oyuna başladım güzel ilerliyor bakalım :) sağlam sistem dediğin high-ultra arası oynuyıorum .

Call of duty wıı hariç hepsi bitti onuda indiriyorum ! Popüler olmayan arkadaşlar 6 senedir oyun oynuyorum gelmiş bana cs go ets 2 call of duty falan yazıyorsunuz neyse saolun yinede :/
Hepsi bittiyse ve bu konuda bilgin de varsa forum da işin ne ben onu anlamadım. Keşke en başta şunları şunları oynadım deseydin ona göre tavsiye etseydik

Hepsi bittiyse ve bu konuda bilgin de varsa forum da işin ne ben onu anlamadım. Keşke en başta şunları şunları oynadım deseydin ona göre tavsiye etseydik
Kardeş yanlış alıntı gaomi
Ama cs go önerenlerde haklisin ona lafım yok :)

Kardeş bide death stranding 2 Haziran da çıkacaktı aynı oyundan mı bahsediyoruz

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
journey

Kardeşim şimdii aklıma geldi journey oyna mükemmel efsane bir oyun

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
journey

Kardeşim şimdii aklıma geldi journey oyna mükemmel efsane bir oyun
Oynadım saol

Kardeş bide death stranding 2 Haziran da çıkacaktı aynı oyundan mı bahsediyoruz
İlk önce şunu cevaplayayım benim bu forumda ne işim olup olmadığına sen karar veremezsin popüler oyunları söylemeyin 6 yıldır oyun oynuyorum dedim zaten insan gelip bana far cry call of duty sunmaz önüme akıl var mantık var . Ayrıca death stranding i torrentten indirdim ps4 üzerinden oynuyorum şuan.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,409
Oynadım saol

İlk önce şunu cevaplayayım benim bu forumda ne işim olup olmadığına sen karar veremezsin popüler oyunları söylemeyin 6 yıldır oyun oynuyorum dedim zaten insan gelip bana far cry call of duty sunmaz önüme akıl var mantık var . Ayrıca death stranding i torrentten indirdim ps4 üzerinden oynuyorum şuan.
torrent gibi korsan oyun sitelerine destek vermiyoruz sitede

rsullkya

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Oynadım saol

Senin forumda olmana ben karar veremem zaten dediğim şey o değil. Üslubundan dolayı ben öyle dedim. Sorun yok kardeşim :). Ben pc den oynuyorsun diye death stranding çıkmadı dedim. Ps4 den oynadığını bilmiyordum. Neyse iyi oyunlar. Beğendiğin bir oyun olursa tavsiye olarak beklerim :)

torrent gibi korsan oyun sitelerine destek vermiyoruz sitede
Herhangi bir soru herhangi bir tavsiye vermiyorsa sıkıntı yok diye biliyorum.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,409
Senin forumda olmana ben karar veremem zaten dediğim şey o değil. Üslubundan dolayı ben öyle dedim. Sorun yok kardeşim :). Ben pc den oynuyorsun diye death stranding çıkmadı dedim. Ps4 den oynadığını bilmiyordum. Neyse iyi oyunlar. Beğendiğin bir oyun olursa tavsiye olarak beklerim :)

Herhangi bir soru herhangi bir tavsiye vermiyorsa sıkıntı yok diye biliyorum.
olabilir

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,967
Far Cry 5 oynadınmı?

Alien İsolation demiştim ilk başlarda gördün mü bilmem. Güzel oyundur.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,409

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,409
Aslında Alien ortalama güçlenene kadar çıkabiliyorum ortalığa rahatça. Sonrasında Dolaplar en yakın arkadaşım oluyor. :D
ben aslında korkmuyom da geriliyom yani korku filmi izlerim baya ama korku oyunu oynayamam oynasamda 1 dolaba ya da yatağa girip akşama kadar çıkmam