Oyun Önerirmisiniz Dostlar

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Arkadaşlar sistemim güzel sadece ekran kartına göre oyun önerisi yapabilirmisiniz? Malum dolar aldı başını gitti adam akıllı ekran kartı alamadık hala. Ekran kartını alana kadar bu ekran kartı ile iyi kötü oyun oynamak istiyorum. Önerilerinize açığım. Şuan akıcı olarak oynadığım oyun The Elder Scrolls Skyrim + 60 adet mod kurulu çok iyi şekilde 1080p çözünürlükte ayarlar Medium-High karışık şekilde oynuyorum. Sistemi de yazıyorum aşağıya ;

AMD FX-8300, Asus GTX 275 896MB 448Bit, 8GB Dual Kit Ram, Gigabyte 990XA-UD3, Cougar CMX 700w +80.

NFS Shift kurdum sürekli bir kasma durumu var oyun bir akıcı oluyor bir kasmaya başlıyor adam akıllı oynayamadım :) Devil May Cry 4 kurdum akıcı şekilde gayet rahat oynatıyor. Max Payne 3, ETS 2, Fallout 3 gibi oyunları rahat oynuyorum. GTA IV inanılmaz derecede kasıyor sanırım optimizasyonu yüzünden.

Oyun önerileriniz bekliyorum arkadaşlar. Uzay temalı ve strateji tarzında olmazsa sevinirim. RPG, FPS, TPS olabilir. Yarış oyunu da olabilir. Yarış oyunu olarakta araç içi kokpit olarak sürme özelliği olursa çok iyi olur NFS Shift gibi mesela. Şimdiden teşekkür ediyorum.

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Dota Underlords