Yardım Oyun o kadar küçük ki tuşlar gözükmüyor!

Bu konuyu okuyanlar

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Merhabalar, sizlere karşılaştığım bir hatayı göstericem. 1 aydır oyunu oynayamıyorum Half-Life 1, Counter Strike 1.6, sven co-op vb. Bu gibi oyunları tam ekranda oynayamıyorum. Ekran küçücük oluyor. Çok küçük olduğundan tuşları bile göremiyorum. Acil yardım gerekli. Alt kısma fotoğrafları koyuyorum.

1684247163239.png

1684247195308.png

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Sağ tık oyunu tam ekranda başlat de, olmazsa sağ tık dosya konumunu aç oradan da settings gibi bir menü uygulaması olması gerekiyor onu bulman gerekiyor onu aç pencere mi tam ekran mı dan tam ekranı seç çözünürlüğü seç

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Sağ tık oyunu tam ekranda başlat de, olmazsa sağ tık dosya konumunu aç oradan da settings gibi bir menü uygulaması olması gerekiyor onu bulman gerekiyor onu aç pencere mi tam ekran mı dan tam ekranı seç çözünürlüğü seç
Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi denedim ama setting uygulaması hata veriyor.

1684261603243.png

Son düzenleme:

Sorsavuş

Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır.
Reaksiyon puanı
46
Steam başlatma seçeneklerine -fullscreen yaz. Olmazsa oyuna girdiğinde oyun penceresine 2-3 defa tıkla ve Alt-Enter yaparak oyunu tam ekran yap. O da olmazsa oyunun kurulu olduğu yerdeki exe dosyasına sağ tıkla. Uyumluluk sekmesinden tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak. O da olmazsa uyumluluk modunu Windows XP yap.

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Steam başlatma seçeneklerine -fullscreen yaz. Olmazsa oyuna girdiğinde oyun penceresine 2-3 defa tıkla ve Alt-Enter yaparak oyunu tam ekran yap. O da olmazsa oyunun kurulu olduğu yerdeki exe dosyasına sağ tıkla. Uyumluluk sekmesinden tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak. O da olmazsa uyumluluk modunu Windows XP yap.
Steamdan girdiğim için uyumluluk modunu nasıl Windows XP yapacağımı bilmiyorum.

Sorsavuş

Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır.
Reaksiyon puanı
46
Oyunu aç görev yöneticisine gir orda oyuna sağ tıkla özelliklerde uyumluluk de anlarsın gerisini zaten