Oyun Kanalı Mı ? Eğitim Kanalımı ?

Oyun Kanalı Mı ? Eğitim Kanalımı ?

• Oyun Kanalı

Kullanılan: 3 33.3%
  • Bilgisayar Eğitim Kanalı

Kullanılan: 6 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
arkadaşlar ben kanal açmak istiyorum ve iki seçenek arasında kaldım oyun kanalı mı açsam yoksa bilgisayar ile ilgili eğitimlerin verildiği bir kanalımı ?

Lütfen ankete katılın ve yorum yapın

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Oyun kanalı çok seyrediliyor. :)

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Bence bilgisayarda neler yapılabilinir sorun nasıl giderilir bunlar daha revaçta oyunu belli bir kitle oynarken bu gibi sorunları herkes halletmek için yol arıyor .

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
İpini koparan oyun kanalı açtığı için aralarında yükselmen sıkıntı olur. Bence kaliteli bir eğitim kanalaı açarsan daha iyi yükselebilirsin.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar ben kanal açmak istiyorum ve iki seçenek arasında kaldım oyun kanalı mı açsam yoksa bilgisayar ile ilgili eğitimlerin verildiği bir kanalımı ?

ben oyumu oyun olarak verdim fakat bu sana kalmış hangisinde talep çoksa ona yönelebilirsin....

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Eğitim kanalı diyenlere sorum, youtube video'sunu bırakın en son ne zaman merak ettiğiniz bir şeyi google'da arattınız ? :D Bizim milletimiz okumak, öğrenmek, faydalı şeyler görmek istemiyor abi ! Sadece türk insanı değil, bütün dünyaki insanlar. Oyun kanalı daha iyi tutacaktır. Eğitim kanalında eğitim kanallarının arasında tutarsın ama yine oyun kanalına göre tutmazsın. Komik içerik ürettiğin sürece izleyici bulursun, merak etme :D

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806

Eğitimden kastın ne kadar bilgiye sahipsin...

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Eğitimden kastın ne kadar bilgiye sahipsin...
Bazılarını söyliyeyim web sitesi hakkında bilgiler program bilgisine sahibim bilgisayarların teknik ve programsal sorunları ve çözümleri zaten öğrenim gördüğüm dal bilgisayar teknik servis dalı

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Bazılarını söyliyeyim web sitesi hakkında bilgiler program bilgisine sahibim bilgisayarların teknik ve programsal sorunları ve çözümleri zaten öğrenim gördüğüm dal bilgisayar teknik servis dalı
Oyun herzaman daha çok takipçi kazandırır ama teknik serviste çalışıyorsan çok büyük artın var demektir karar sana kalmış

Not:kanal adını belirlediğinde söykersen takip ederiz

Yusuf Haktan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Youtube da oyun videosu ceken cok fazla kanal var o yuzden oyun sektorunde pasta buyuk ama size kucuk bir dilim gelecektir.Suan youtube da en cok cocuk ve bebeklerle ilgili kanallar iyi bir izlemeye kavustu;)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Eğer kaliteli oyunlar oynayacaksanız(bu oyunlardan kastım GTA5 ve Minecraft) ve yeterli düzeyde ekipmanlarınız varsa bence oyun kanalı açın.Birkaç ay gerekirse bir yıl çabalayıp uğraşırsınız.Ama sonunda da iyi bir yere ulaşabilirisiniz.Bu arada hemen binlerce abone ve binlerce yüzbinlerce izlenme sayısı alamayabilirsiniz.Yani kısacası zaman ve çabalamanız gerek.

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Eğer kaliteli oyunlar oynayacaksanız(bu oyunlardan kastım GTA5 ve Minecraft) ve yeterli düzeyde ekipmanlarınız varsa bence oyun kanalı açın.Birkaç ay gerekirse bir yıl çabalayıp uğraşırsınız.Ama sonunda da iyi bir yere ulaşabilirisiniz.Bu arada hemen binlerce abone ve binlerce yüzbinlerce izlenme sayısı alamayabilirsiniz.Yani kısacası zaman ve çabalamanız gerek.
Teşekkürler

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Yine de iyi düşünün.Dediğim gibi bu iş hemen olmaz.Zaman ve çaba gerek.Bir de severek yapacaksanız yapın.Sevmeden yaparsanız belli bir yerden sonra sıkılıp yeni ve farklı türde videolar atmayabilirsiniz.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Oyun kanalı açarsan yükselemezsin. Diğerlerinden seni bariz ayıracak bir özelliğin yoksa. Oyun videosu izleyen kitle malum. Büyük bir kısmı 10-15 yaş arasından oluşuyor. Enes Batur, Baturay, Burak Oyunda gibi kanallar varken seni izlemezler. Gelir küfür ederler, dis atarlar. Sinirin bozulur. Eğitim videoları iyidir. Çok merak edilen konulardan video çekersen, ses kalitesi vs iyi olursa çok rahat yükselirsin.

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Oyun kanalı açarsan yükselemezsin. Diğerlerinden seni bariz ayıracak bir özelliğin yoksa. Oyun videosu izleyen kitle malum. Büyük bir kısmı 10-15 yaş arasından oluşuyor. Enes Batur, Baturay, Burak Oyunda gibi kanallar varken seni izlemezler. Gelir küfür ederler, dis atarlar. Sinirin bozulur. Eğitim videoları iyidir. Çok merak edilen konulardan video çekersen, ses kalitesi vs iyi olursa çok rahat yükselirsin.
Teşekkürler

Reaksiyon puanı
227
İkiside ve daha fazlası. Kolay olmayacak haberiniz olsun. Bende yapacağım AMD Zen sistem dizdikten sonra başlayacağım.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Yalnız şöyle bir şey var gidip popüler oyun oynarsan (GTA5,Minecraft,Rocket League,Euro Truck Simulator2,League of Legends yani LoL) zamanla popüler olabilirsin.Ancak kendine özgü videolar çekersen,başkalarını taklit etmezsen iyi bir yere gelebilirsin(tabi bu benim düşüncem.).Eğerki oyun değilde bilgisayar eğitim kanalı düşünüyorsan iyi bir anlatıcıysan ve farklı şeylerden yararlanıyorsan yani görseller olsun farklı montaj olsun yaparsan ve bu işi severek yapacaksan tabiki bilgisayar eğitim kanalı aç.Allah kolaylık versin.İyi günler.İyi forumlar.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Maç kanalı olabilir.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Izlenecegimi bilsem bende g27 uzerine videolar cekicektim. Baktim youtube da ornekleri var yurumus gitmisler. Beni niye izlesinler diyip biraktim [emoji3]

MainState

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Şimdi şöyle bir şey var ki, oyun kanalları çabuk gelişir ve sabit takipçileri vardır(bu giderek artar) ve gelişirsen kolay kolay batmazsın ve güzel para alırsın, ama eğitim kanalları genelde insanların 2-3 defadan fazla izlediği kanallar değildir(bu bilgiyi youtube istatistikleri söylüyor ben değil.)

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Şimdi şöyle bir şey var ki, oyun kanalları çabuk gelişir ve sabit takipçileri vardır(bu giderek artar) ve gelişirsen kolay kolay batmazsın ve güzel para alırsın, ama eğitim kanalları genelde insanların 2-3 defadan fazla izlediği kanallar değildir(bu bilgiyi youtube istatistikleri söylüyor ben değil.)
Oyun kanallarının çabuk gelişmesi için saçma sapan hareketler yapıp minecraft,gta 5 gibi oyunlar oynaman lazım devamlı. O zaman da saçma sapan bir kitle oluyor.

MainState

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Oyun kanallarının çabuk gelişmesi için saçma sapan hareketler yapıp minecraft,gta 5 gibi oyunlar oynaman lazım devamlı. O zaman da saçma sapan bir kitle oluyor.
hah işte olayın zaten kötü yanıda bu, sürekli ciddi kalmak gibi bir imkanın yok, illa ki cıvıtman lazım oyun kanalın varsa. bu konuda tamamen hak veriyorum efendim.