Oyun için Laptop Tavsiyesi Bütçe 7-9 k

Bu konuyu okuyanlar

Kaiiii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar oyun oynamak için laptop düşünüyorum ama çok kararsız kaldım 7-9k arası bir laptop olursa çok iyi olur maksimum 10k.

Oynamayı düşündüğüm oyunlar cs.go, gta 5, Call of Duty: Warzone türevi oyunları kasmadan oynayabilmesi.
Aklımdaki modeller ;

Yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Merhaba arkadaşlar oyun oynamak için laptop düşünüyorum ama çok kararsız kaldım 7-9k arası bir laptop olursa çok iyi olur maksimum 10k.

Oynamayı düşündüğüm oyunlar cs.go, gta 5, Call of Duty: Warzone türevi oyunları kasmadan oynayabilmesi.
Aklımdaki modeller ;

Bütçe eğer 800 TL artar ise.RTX bir laptop önerebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Geniş bir fiyat aralığı vermişsiniz.

Bu ürünlere bakabilirsiniz:

Not: Son attığım pavillion'un ekran kartı Max-q design. Bu birkaç fps fark ettirecektir. Fakat işlemci tarafında daha güçlü.

Kaiiii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçe eğer 800 TL artar ise.RTX bir laptop önerebilirim.

Değecekse olabilir, önerirseniz sevinirim veya kendi kullandığınız varsa o konuda görüşünüz de önemli.

Kaiiii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geniş bir fiyat aralığı vermişsiniz.

Bu ürünlere bakabilirsiniz:

Not: Son attığım pavillion'un ekran kartı Max-q design. Bu birkaç fps fark ettirecektir. Fakat işlemci tarafında daha güçlü.
Acer olanı bayadır aklımda ama pek bilgim olmadığı için çok kararsız kalmıştım Acer'da ekran kartı Max-Q değil dimi bilginiz var mı veya saydığım oyunları oynatabilir mi Acer.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Acer olanı bayadır aklımda ama pek bilgim olmadığı için çok kararsız kalmıştım Acer'da ekran kartı Max-Q değil dimi bilginiz var mı veya saydığım oyunları oynatabilir mi Acer.
Acerde i5 10.Nesil,Monster'da İ7.10 Nesil var.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Bildiğim kadarıyla Acer Nitro serisinin hiçbir modelinde max-q design kart bulunmuyor. Saydığınız oyunları rahat oynatır.( Warzone'da biraz ayar kısmak gerekebilir)

Kaiiii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildiğim kadarıyla Acer Nitro serisinin hiçbir modelinde max-q design kart bulunmuyor. Saydığınız oyunları rahat oynatır.( Warzone'da biraz ayar kısmak gerekebilir)
Acerın bu modeliyle ilgili oyun testi ve inceleme videosu da bulamadım sanırım yeni mi çıktı bilemiyorum ama bu oyunları oynuyorsa bence yeterli.

Ruyifo

Asistan
Reaksiyon puanı
82

Aklımdaki modeller ;

Bu iki ürün arasında kaldıysan monster öneririm.

tolgagamer123

Doçent
Reaksiyon puanı
477
Aşağıdaki bilgisayara bak derim
Çok güzel tam bir oyuncu laptopu ekran kartları güzel ram 16gb

Ayrıca rgb ışıklandırması var