Oyun geliştiricileri Trump'ı protesto ediyorlar!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bu Trump ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim.:confused:

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Trump'a destek veriyorum.
Adamın bu kadar eleştirilmesinin nedenlerinden biri de normalde kimsenin dikkate almayacağı tiplerin Donald Trump'ı eleştirerek kendine elitistler içerisinde yer edinme çabası.
Adama soruyor bir spiker
Why you are against illegal immigrations ?
Trump durur mu yapştırdı cevabı.
Because it is illegal.
Kanada başbakanı kameralar önünde göçmenlere burası sizin eviniz diyip şov üstüne şov yaptıktan 3 ay sonra hepsini kovdu, kimse laf etmedi.
Bunlar samimi olsalardı Kanada başbakanına laf ederlerdi ilk önce.
Bunlar için yeter ki kibar konuş, kameralar önünde saygı duyoyorum diye şov yap, sonra reelde tam tersini yap yani political correctness devri Trump ile bitmiştir.
Bunlar çocuk tecavüzcülerini bile korumaya kadar gittiler sırf can güvenliği yok diye,, Trump gelir gelmez hepsini Amerikadan sınır dışı edip kendi ülkelerine iade etti.
Şimdi bunlar bunlar diye diye kendimi Erdoğan gibi hissettim ama durum gerçekten bu.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Trump'a destek veriyorum.
Adamın bu kadar eleştirilmesinin nedenlerinden biri de normalde kimsenin dikkate almayacağı tiplerin Donald Trump'ı eleştirerek kendine elitistler içerisinde yer edinme çabası.
Adama soruyor bir spiker
Why you are against illegal immigrations ?
Trump durur mu yapştırdı cevabı.
Because it is illegal.
Kanada başbakanı kameralar önünde göçmenlere burası sizin eviniz diyip şov üstüne şov yaptıktan 3 ay sonra hepsini kovdu, kimse laf etmedi.
Bunlar samimi olsalardı Kanada başbakanına laf ederlerdi ilk önce.
Bunlar için yeter ki kibar konuş, kameralar önünde saygı duyoyorum diye şov yap, sonra reelde tam tersini yap yani political correctness devri Trump ile bitmiştir.
Bunlar çocuk tecavüzcülerini bile korumaya kadar gittiler sırf can güvenliği yok diye,, Trump gelir gelmez hepsini Amerikadan sınır dışı edip kendi ülkelerine iade etti.
Şimdi bunlar bunlar diye diye kendimi Erdoğan gibi hissettim ama durum gerçekten bu.

Bunlar doğruysa

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Trump bu, çok da tın demiştir eminim.
Aslında bu tür adamların düşmanlığını, yüzüne gülüp arkandan kuyunu kazan dost görünümlü çakallara tercih ederim.
Örnek: İsmi Hüseyin Barak(mübarek) olan ve devri zamanında en çok müslümanın öldüğü yahudi hizmetkârı çakal gibi.