Oyun bölümü

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herne kadar teknoloji haberleri ağırlıklı bir site olsada müzik vs gibi haberlerin yanında neden birde oyun bölümü yok ?
Malum teknoloji ile bu kadar ilgilenen çoğu insanın oyunlarla da arası iyi oluyor.
Sabit başlıklar olarak 'world of warcraft' ve 'counter' gibi çok tutmuş oyunlar verilebilir.
Bunun dışında yeni çıkan oyun haberlerini oyun bölümü altında verebiliriz hatta, amatörde olsa kullanıcılardan gelen inceleme haberlerini yayınlayabiliriz olmaz mı ?

Not olarak ; Bunun için yeni başlık açmak istemedim ama forum neden hala beta ? epey uzun süredir devam ediyor bildiğim kadarıyla ve kullanıcı açısından bakılınca harika çalışıyor değilmi ?

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eyvah eyvah kaçırmışım ben :)
kusura bakmayın başlık olarak değilde oyun diyerek forumda arattım ama pek bişey çıkmadı o yüzden açmıştım

Reaksiyon puanı
23
MakeMeBad dedi ki:
eyvah eyvah kaçırmışım ben :)
kusura bakmayın başlık olarak değilde oyun diyerek forumda arattım ama pek bişey çıkmadı o yüzden açmıştım
forumun arama kutusunu kullanırsan sadece mesaj ve konuları içine alır kategorileri almaz.

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
oyun bölümünü bilgisayar oyunları ve forum oyunları diye ayırsak daha verimli olacak bence...

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Forumumuzda oyun kategorisi mevcut.
Eğer oyun kategorisinde geliştirmeye gidilmesini istiyorsanız Kategori İstekleriniz Önerileriniz isimli konuda isteğinizi bildiriniz.

KİLİT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...