Oyun Bilgisayarı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

AroMeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle Merhabalar ben 40 gün sonra yeni bir bilgisayar alıcağım bütçem maksimum 4300 Biraz araştırmalarım sonucu yaklaşık bu fiyatlarda Laptopta 4 gb 1050 Ti 8 gb veya 16 gb ram vs. özellikler gördüm monter lenova Vs. Biz Çok Seyahat eden Birsi Olduğumuz için ev olarak masaüstü istemiyorum Güncel Oyunları battelfied 1,pubg Gibi oyunları Soğutucu Fanla çok fazla saatlerce oynayamıcakmıyım? Gerçekten Oyun Laptopundan Anlayan,Şuanda Kullanan Bana yardım edebilirmi Çok ihtiyacım var,Güncel Yüksek oyunlar oynamak istiyorum Ve Bu 1050Ti li Monsterlerin Ömrü nedir,kaç sene yüksek güncel oyunları Oynarım,? laptop hakkında çok yorum duydum yarısı oyun oynanmaz diyor çok iyi bir soğutucu ile yüksek güncel oyunları saatlerce Oynayamazmıyım ? Lütfen Cevap verirmisiniz ?bide ekranım15,6 oluyo genellikle o ekranda güzel oyun oynanırmı ?

Karasulu54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
monster önerilmiyor genelde kısa sürede arızalar veriyormuş. lenovo dell yetiyorsa bütçeniz msi alın devam edin. ekran kartı 1050ti dan aşağı olmasın işlemci 8. nesil olsun ssd mutlaka olasun. bu 3 markada oldu mu gerisin düşünmeyin

AroMeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
peki Bu bilgisayarla yüksek grafikli oyunları saatlerce oynanırmı ? Ve güncel Yeni çıkan oyunları süresi kaçtır kaç sene dayanır yeni oyunlar için

AroMeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
monster önerilmiyor genelde kısa sürede arızalar veriyormuş. lenovo dell yetiyorsa bütçeniz msi alın devam edin. ekran kartı 1050ti dan aşağı olmasın işlemci 8. nesil olsun ssd mutlaka olasun. bu 3 markada oldu mu gerisin düşünmeyin
laptopta sizce Bu dediğiniz özellikleri alırsam saatlerce yüksek grafikli oyunları oynayabilirmiyim ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

sizde
Monster Notebook al.
Varmı ?

Son düzenleme:

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Asusta öneriyorum.

Ben paran yoksa Monster önerdim Asusun iyiside pahalı.

Son düzenleme:

AroMeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gaming Laptop Kullanan Varmı ? Kullanan Oyun oynayan alan varmı evinde olan ?

AroMeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben kullanıyorum 1050 Ti ve ı7-7700HQ versiyonunu istediğini sorabilirsin.
Öncelikle Çok teşekkürler Yardım ettiğiniz için.Dediğim Gibi 1 ay sonra Almak istiyorum sizin özellikleriniz aynısını Biraz Anlatırmısınız laptopu sizinkinin Marka ve modelini,Ben bu laptopu full gamin oyun için Alıyorum Yüksek kalite Grafik Oyunlarını saatlerce Oynatıyormu soğutucu ile Yoksa İnsanların dediği gibi çok oyun oynanmıyom bu laptopu almamın amacı Sabah akşam oyun oynamak Ne yazikki Masaustu almak istemiyorum Biraz Bahsedermisiniz Laptopta oyun oynamaktan Zahmet olmassa

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Öncelikle Çok teşekkürler Yardım ettiğiniz için.Dediğim Gibi 1 ay sonra Almak istiyorum sizin özellikleriniz aynısını Biraz Anlatırmısınız laptopu sizinkinin Marka ve modelini,Ben bu laptopu full gamin oyun için Alıyorum Yüksek kalite Grafik Oyunlarını saatlerce Oynatıyormu soğutucu ile Yoksa İnsanların dediği gibi çok oyun oynanmıyom bu laptopu almamın amacı Sabah akşam oyun oynamak Ne yazikki Masaustu almak istemiyorum Biraz Bahsedermisiniz Laptopta oyun oynamaktan Zahmet olmassa
Ben 1050 Ti, 16 GB RAM ve ı7-7700HQ donanımlı Dell 7567 modelini kullanıyorum. Uzun süreler oyun oynarım bende ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Soğutma sistemi çok iyi. Çift fan gürültü yapıyor ama kulaklık ile sıkıntı olmuyor. Altına güçlü bir soğutucu da alırsanız daha rahat edersiniz. Performans olarak gayet memnunum. En ağır oyunları bile yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabiliyorum.

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
8. seri işlemcili modelleri bekle derim ben ufak ufak düşmeye başladılar piyasaya
i5 leri bile 4 çekirdekli

AroMeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben 1050 Ti, 16 GB RAM ve ı7-7700HQ donanımlı Dell 7567 modelini kullanıyorum. Uzun süreler oyun oynarım bende ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Soğutma sistemi çok iyi. Çift fan gürültü yapıyor ama kulaklık ile sıkıntı olmuyor. Altına güçlü bir soğutucu da alırsanız daha rahat edersiniz. Performans olarak gayet memnunum. En ağır oyunları bile yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabiliyorum.
peki Oyun için bu laptopu Veya başka sizin özelliğinizdeki laptopları oyun oynamak için tercih edermisiniz ? sabah akşam oyun oynamak için

bide Ömrü ne kadardır ? yani Kaç sene Güncel Yüksek grafikli oyunları Akıcı Bi şekilde oynatır ?

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
peki Oyun için bu laptopu Veya başka sizin özelliğinizdeki laptopları oyun oynamak için tercih edermisiniz ? sabah akşam oyun oynamak için

bide Ömrü ne kadardır ? yani Kaç sene Güncel Yüksek grafikli oyunları Akıcı Bi şekilde oynatır ?
2-3 sene yüksek grafikte oynatır. 5 Sene kadar idare eder sizi.

AroMeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eğer gittiğim yere gitsin dersen evet. Bende masaüstü var satmaya çalışıyorum.
.
neden satıyorsun Sistem mi kötü başka bi nedenmi var ? ya Normalde Kesin laptop alcaktım ama Bütün forumlarda laptopta oyun oynanmaz hemen kasıyo Eskir gibi yorumlar var oyüzden şüphelendim?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
neden satıyorsun Sistem mi kötü başka bi nedenmi var ? ya Normalde Kesin laptop alcaktım ama Bütün forumlarda laptopta oyun oynanmaz hemen kasıyo Eskir gibi yorumlar var oyüzden şüphelendim?
Sistem süper el emeği göz nuru. Laptop lazım.

QKiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
@AroMeL Merhaba hocam size önerim oyun için masaüstü fakat diyorsanız ki biz arkadaşlarla toplanıp yan yana oyun oynuyoruz o zaman kesinlikle laptop. Gaming laptoplarda ısınma bayağı az oluyor yanına soğutucu alınca yani o konuda rahat olabilirsiniz.

AroMeL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@AroMeL Merhaba hocam size önerim oyun için masaüstü fakat diyorsanız ki biz arkadaşlarla toplanıp yan yana oyun oynuyoruz o zaman kesinlikle laptop. Gaming laptoplarda ısınma bayağı az oluyor yanına soğutucu alınca yani o konuda rahat olabilirsiniz.
yani Gaming laptoptada 1050 ti mesela en yüksek oyunları Yüksek kalitede Oynatıcakmıyım,genellikle Forumlarda laptopta oyun oynanmaz aldıktan 2 sene sonra eskiyor Oyunları kaldırmıyom benim oyun için laptop almam şart ama yazın full oyun oynucağım için Oyun için lazım Zamanın varsa hocam biraz gaming laptop hakkında bilgi veririmisin,aldıktan 2 sene sonra veya 1 sene sonra Yüksek grafikte kaldırmazmı bozulurmu vs,anlatırmısın ????

QKiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
yani Gaming laptoptada 1050 ti mesela en yüksek oyunları Yüksek kalitede Oynatıcakmıyım,genellikle Forumlarda laptopta oyun oynanmaz aldıktan 2 sene sonra eskiyor Oyunları kaldırmıyom benim oyun için laptop almam şart ama yazın full oyun oynucağım için Oyun için lazım Zamanın varsa hocam biraz gaming laptop hakkında bilgi veririmisin,aldıktan 2 sene sonra veya 1 sene sonra Yüksek grafikte kaldırmazmı bozulurmu vs,anlatırmısın ????
Hocam bunlar hikaye.. Şöyle biraz durum, tabiki masaüstü bilgisayar daha performanslı ve soğutma konusunda daha iyi fakat gaming laptoplarda standart laptoplara göre soğutma gücü daha fazla artı 1050ti en az iki yıl bütün oyunları yüksekte(high ayarlarda) oynatır.. Benimle size önerim yanınızda taşımanız heryere götürmeniz gerekiyor ise laptop.Hocam o eskime olayı sizin dikkatinize bağlı ek soğutucu almanızı ve yılda bir kere fan temizliği yaptırmanızı öneririm. İyi forumlar:)