Oyun Aktarmada VAC BAN da geçer mi

Bu konuyu okuyanlar

GülenFok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle merhaba, benim eski hesabımda 17 oyun vardı ve çoğunda seviyem yüksekti mesela CS:GO Tuğgeneral 36 mıydım neydim ve "HAKSIZ YERE" VAC BAN yedim (2018 ağustos vac dalgasında) ve şu anki hesabıma oyunları aktarmayı düşünüyorum ama korkuyorum şu anki hesabıma csgo yu aktarırsam yeni hesaptada VAC yer miyim help pls

Yasuobilal2007

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Öncelikle merhaba, benim eski hesabımda 17 oyun vardı ve çoğunda seviyem yüksekti mesela CS:GO Tuğgeneral 36 mıydım neydim ve "HAKSIZ YERE" VAC BAN yedim (2018 ağustos vac dalgasında) ve şu anki hesabıma oyunları aktarmayı düşünüyorum ama korkuyorum şu anki hesabıma csgo yu aktarırsam yeni hesaptada VAC yer miyim help pls
Valve ve absürt ban ları

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Hesap aktarma derken neyi kasdettin vac ban geçmez o hesap gitti silah kaplamaları felan varsa hepsi gitti..

GülenFok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hesap aktarma derken neyi kasdettin vac ban geçmez o hesap gitti silah kaplamaları felan varsa hepsi gitti..
steamde hani aile paylaşımı varya bi hesaptan diğerine oyun atabiliyosun ondan bahsediyorum

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Eğer oyun içi eşyaları kasdediyorsan onlar aktarılmıyor vac banla alakası yok onun vac ban yemiş hesap aktarılırmı bilmiyorum..