Oynayacak oyun arıyorum

onur713

Üyecik
arkadaşlar fantastik kurgusu olan oyun tavsiye edebilirmisiniz..prince of persia,assasins creed,yuzuklerin efendisi gibi bunları bitirdim futbol yarış flan oynayamıyorum çok sıkıyo:D

ancak prince of persianın sonuncusunu oynayamadım kasıyor pc

onur713

Üyecik
call of duty 4u arıyorum en kısa zamanda temin etcem tavsiye eden bikaç kişi daha oldu..1-2 oynamıştım guzeldi gerçekten

onur713

Üyecik
mirrors edge yi kaldırırmı pc bilmiyorum videokartım braz düşük galiba sorun yaşıyorum bazı oyunlarda..en yakın zamanda değiştirmeyi planlıyorum para lazım once:D:D

palam

Doçent
eğer multiplayer yarış istersen project torque var. ingilizcen varsa oyna. tamamen gerçek insanlarla ama tek sorunu, 1gb dosyayı indirip kurduktan sonra .5 gb da update ediyor. kotayı doldurur yani. yarıştıkça rp kazanır araba veya arabana parçalarak güçlendirme veya görsel parçalar alabiliyorsun. yani nfs nin gerçek insanlarla oynananı. ama sadece düz yarış yok 10 çeşit yarış tipi var. hatta nascar yarışı bile var.

benim sistemde çok iyi sayılmaz ama oyunda sorun çıkarmadı
taii şuda var 5 gb lık oyunu indirip ekran kartı yuzunden oynayamazsan yazık olur

onur713

Üyecik
kontrol ettim video kartım sınıfta kaldı:D internetim kotalı olmasa indircem arkadaşım ama dediğin gibi indirip açmazsa kafamı duvara vururum:D:D

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Şu aralar Fallout 3 'ü oynuyorum inanılmaz büyük bir harita var çok zevkli sadece oyunu çözebilmek için ortanın biraz üstünde ingilizce olması gerekiyor

thief 1-2-3 var sanırım
ben hepsini oynadım bitirdim
1. si çok çok eski ama Thief 3 deathly Shadows sanırım ismi,bulursan mutlaka dene
buradan trailerı izleyebilirsin

Son mesajlar