Otostop Çeken Genç kadını Arabaya alıp Uyuşturucu verip Tecavüz ettiler

Bu konuyu okuyanlar

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
İstanbul'da 23 yaşındaki genç kadın Otostop çekti. Ancak başına geleceklerden habersizdi. Kadını arabaya alan şahıslar önce uyuşturucu verdiler. Kadın uyuşmayan başladı.

Sonra Şahıslar kadına tecavüz etti.

Otostop çekmenin bedeli Ağır oldu.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Kadında kafadan **** olabilir bilemeyiz onuda. Erkekler zaten bu yolun yolcusu olabilir ama hiç bir kadın böyle bir şey yapmıyorsa bunun böyle yaptığı durumda bu olayda günahsız olduğu anlamına gelmez.

Son düzenleyen moderatör:

The Arkenstone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şu son 20 yılda kadınlara yönelik şiddet, tecavüz, ölümler heralde %1000 artmıştır. Bunlar tesadüf değil.

İkaya

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
60
İstanbul'da 23 yaşındaki genç kadın Otostop çekti. Ancak başına geleceklerden habersizdi. Kadını arabaya alan şahıslar önce uyuşturucu verdiler. Kadın uyuşmayan başladı.

Hata kadında... sen tanımadığın adamların arabasına binmeye çalışırsan olacak apaçık. Bu ne özgüven anlamadım. Hele ki bazı kadınlar var, sanki dokunulmaz.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Devir kötü kızlarımız kadınlarımız açık saçık giğiniyor
Erkeklerimiz saten kötü haysiyetsiz insanlar bu yüzden böyle olaylar arttı

Genç bir kız neden ltostop çeker ki ortalığın kötü olduğunu biliyoruz

Erkek denen bazı yaratıklara inanmayın güvenmeyin

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Ne yalan söliyim bizdede otostopcu kızlar kadınlar var. Ama biraz insaflı.
Polisle işbirliği yaparak para kazanıyorlar.

Demek olay böyle işliyor. Genelde yol kenarında pek otobüs geçmeyen yerlerde durup otostop çekiyorlar.

Araba kullanan adam biraz insaflı çıktıysa durup nereye gittiğini soruyor. Bizim hatunda arabaya atladımı 100 metre ileriye gittiği anda giyimini üstünü başını darmaduman eder yüzünü gözünü tırmalar kedi gibi.

Ortalama fiyatlarnı diyorum .... Der ki bana 2500 TL ver gidiyim kendi yoluma.
Parayı vermiyorsan polisi çağıracam bana şeyyaptığını söyliycem.

Uzaktada basit arabada polis kiyafetinde olmayan polisler bekliyor bunu. Yok parayı vermese adamı karakola götürüp En az O fiyatın ikikatını alırlar adamdan.
Farketmez tanıdığın olsun yukarılarda filan geçersiz hani.

Son düzenleme:

İkaya

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
60
Ne yalan söliyim bizdede otostopcu kızlar kadınlar var. Ama biraz insaflı.
Polisle işbirliği yaparak para kazanıyorlar.

Demek olay böyle işliyor. Genelde yol kenarında pek otobüs geçmeyen yerlerde durup otostop çekiyorlar.

Araba kullanan adam biraz insaflı çıktıysa durup nereye gittiğini soruyor. Bizim hatunda arabaya atladımı 100 metre ileriye gittiği anda giyimini üstünü başını darmaduman eder yüzünü gözünü tırmalar kedi gibi.

Ortalama fiyatlarnı diyorum .... Der ki bana 2500 TL ver gidiyim kendi yoluma.
Parayı vermiyorsan polisi çağıracam bana şeyyaptığını söyliycem.

Uzaktada basit arabada polis kiyafetinde olmayan polisler bekliyor bunu. Yok parayı vermese adamı karakola götürüp O fiyatın ikikatını alırlar adamdan.
Farketmez tanıdığın olsun yukarılarda filan geçersiz hani.
Azerbaycan’da daha bunun kaç mislisi dönüyor biliyor musunuz? Türk ülkelerinin kanayan yarası rüşvet ve yolsuzluk. Sizin başkan çok fena. Allah kolaylık versin.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835

Burası Türkiye bırak kızı erkek olsanda binmeyeceksin arabalara en iyisi taksi çevircen :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Azerbaycan’da daha bunun kaç mislisi dönüyor biliyor musunuz? Türk ülkelerinin kanayan yarası rüşvet ve yolsuzluk. Sizin başkan çok fena. Allah kolaylık versin.
Abi bizim başkanın suçu değil bence Milletin kanında var. Rus döneminden kalmış gelenekler derim buna.
Yavaş yavaş rüşvet kontrolünü güçlendiriyor açığı. Ne kadar belediyyeleri tutukladı rüşvet olayına göre.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şimdi ben idam edin desem çağ dışı olurum.
Bu bildiğin eşkiyalık, yol kesmek hükmünde değil de ne?

Sen bu adamı idam etmezsen ne olur? Onu da siz söyleyin.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Herkes o genç kadında hata arıyor. Bu zihniyetin var olduğunu biliyordum da bu kadar yoğun olduğunu görünce üzüldüm sizler adına.
Ayıp ayıp...
Aynen ama genç kız otostop çekebilir ama bu nefsini doyuramayan lanet erkekler vcarken çekmemesi lazım

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Arkadaşlar bakıyorum otostop olayları yaygınlaşıyor zannedersem... Sizden döne döne bir kardeş gibi diyorum size. Bir Otostop çeken insana kadın erkek farketmez arabayı durdurmayın..

Bu kendini akıllı sanan varlıklar Polisle bilemedim en yukarı adamlarla öyle bir işbirliği yaparki feleğiniz şaşar.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Herkes o genç kadında hata arıyor. Bu zihniyetin var olduğunu biliyordum da bu kadar yoğun olduğunu görünce üzüldüm sizler adına.
Ayıp ayıp...
Hala hata kadında diyenler var. Anlayamıyorum cidden hangi kafadasınız.
Siz diyorsunuz ki ortada aleni şekilde bıraktığım altın'ım vardı, hırsızlar çalmış.
Yahu bu devirde hırsızdan geçilmiyor. Tabii ki çalacak, onun işi çalmak, senin işinse korumak.
Kaldı ki korunanı bile çalıyor adamlar.
Biz kadın için üzüldük, acıdık haline.
Lakin, sizin de 23 yaşında genç bir kızın, özellikle de bu devirde, böyle bir ortamda... İt'in, çakal'ın izinin birbirine karıştığı bu zamanda... Bilmediği, tanımadığı bir arabaya binmesini çok normal, sanki taksi çevirmiş gibi normal kabul etmenizi anlayamıyorum, bir mana da veremiyorum.

Yahu sanki benim anam, bacım şimdiye kadar bir yerden bir yerlere giderken hep otostop çekip de öyle gitmiş gibi.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Ne demek kızın hatası ya? Bu konuya yazılacak ilk şey midir bu? Ortada neler var... Siz kalkmış kızın hatasından bahsediyorsunuz, ayıp. Tamam kızın daha dikkatli olması gerekiyordu ama ortada böyle bir durum varken bunu hata olarak tanımlamak ve ilk söylenen şey olması....

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Hata kadında demek tamamen doğru bir söz değil. Fakat şöyle bir şey var bu işin kadını erkeği farketmeksizin riskli olduğunu herkes bilir. Ben bile kendimi kuvvetli biri olarak görmeme rağmen otostop çekmeyi hiç tercih etmem. Binbir türlü şey yapan var hayatta güvenemem.

Burada ana suçlu tabi ki iki erkekte. Forumda adamlar ceza almasın çok iyi yapmışlar diyen yoktur heralde. Ama bana görede kadının hareketlerinde çok saçma yerler var. Böyle şerefsizler gün yüzü görmesin inşAllah.
AMA
1. si İstanbul gibi bir şehirde OTOBANDA otostopmu çekilir. 2. si bilmediğin tanımadığın 2 adamın arabasına binip gel bizim yanımızda kal deyince hemen kabul mü edilir. Üstüne elin tanımadğın adamları ile karşılıklı sigara mı içilir. ( Sigaranın içinde uyuşturu var diyor ifadesinde. ) Sonra cinsel tacize uğradım diyor. Ama Sonra devamında yok malım var yarısını sana vereyim seni rahat yaşatayım dedi bana kağıt imzalatı bende imzaladım tarzı bir şey var kendisine tecavüz edenler uyuşturu veren herifler ile aile kurup mutlu mesut yaşayacağını flan mı sanıyor da imza atıyor akıl alır gibi değil ifadeler. Bu kız nerede yaşıyor nasıl bir dünya görüşü var gerçekten akıl alır gibi değil söylemler.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Niyet Okuyuculuğundan Uzak ...
Bence Bu Olayda Kimse Masum Değil.

Erkek Tarafı Direkt Asılmalı Ayrı Mesele.
Komik ve Alakasız Gelebilir Bazılarınıza Ama Kızıda Issız Bir Adaya Sürgün Etmeli.

dark_jack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kadına suçlu demek hem gaflet hem de mantıksızlıktır ancak; Kadın bineceği arabadakilerin ne b** olduğunu az buçuk anlayabilmeliydi. Bu iğrenç durumun çokça olduğu bir yer olan ülkemiz Türkiye ye kadar otostop çekerek gelip burada tecavüz edilen yada öldürülülen kadınlar geldi aklıma. Karşındakini kendin gibi düşünmek saf iyilikten geliyor tabiki ama dünya O dünya değil artık. Yolda kalmış birine yardım etmek (damdan düşenin halini damdan düşen anlar hesabı) o kadar güzel birşey ki hele de o yağmurda ıslanıp biryerlerin üşürken ama bunu düşünüyosan şunu da bilmelisin ki el edip durdurduğun araçtakiler birer katil, tecavüzcü, şeref yoksunu, annesini sevmeyen, kansız, karaktersiz ve insanımsı olablirler, bu bir yardım isteğinden çok bir kumardır. Bir kadın tabiki otostop çekebilir, bu onun farklı şeyler istediğini yada beklediği göstermez. Karşı taraf olan insanımsı erkek, kadının yardım isteğini görmeyip sadece kendi aklındakileri yapmak için uğraşıp kötülük yapar. İnsanlar kavun değil ki... İNSAN OLALIM, İNSANIMSILARDAN KORUNALIM KORUYALIM.

Reaksiyon puanı
6,381
Ya haber sitesine girince reklam çıkıyor kocaman, 1:40 dakika atlama vb. bir tuş da yok gıcık oldum.