Otomatik gönderi paylaşımı zamanlama

karayel16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Bu linkten haberi okudum. Küçük bir sayfam var ama gönderi paylaşmak bazen zamanımı alabiliyor. Fakat uygulamalı olarak anlatılmamış.

Bu linkte şöyle yazıyor.

* Bir Instagram hesabınız ve Facebook Sayfanız olduğundan emin olun.
* Instagram hesabınızı bir İşletme Profiline veya İçerik Üretici Hesabına dönüştürün.

Benim instagramda yönettiğim sayfa facebook hesabıma bağlı değil, işletme profili de değil. Facebook'a bağlarsam kendi profilim görülebilir, ben gizli kalmak istiyorum.
İşletme profiline geçersem e-posta, telefon no, ya da adres ekranda görünüyor bunu hiç istemiyorum.

Normal profil ile ve facebook sayfası olmadan bunu yapmak mümkün değil mi?
Geriye sadece 3. parti yazılımlar kalıyor onlar da güvensiz.
Ne önerirsiniz?

istebuazizi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Bu linkten haberi okudum. Küçük bir sayfam var ama gönderi paylaşmak bazen zamanımı alabiliyor. Fakat uygulamalı olarak anlatılmamış.

Bu linkte şöyle yazıyor.

* Bir Instagram hesabınız ve Facebook Sayfanız olduğundan emin olun.
* Instagram hesabınızı bir İşletme Profiline veya İçerik Üretici Hesabına dönüştürün.

Benim instagramda yönettiğim sayfa facebook hesabıma bağlı değil, işletme profili de değil. Facebook'a bağlarsam kendi profilim görülebilir, ben gizli kalmak istiyorum.
İşletme profiline geçersem e-posta, telefon no, ya da adres ekranda görünüyor bunu hiç istemiyorum.

Normal profil ile ve facebook sayfası olmadan bunu yapmak mümkün değil mi?
Geriye sadece 3. parti yazılımlar kalıyor onlar da güvensiz.
Ne önerirsiniz?
Para verirsen instafly.
vermezsen, boş bi Facebook açarsın kolayca, sonra da hesaba bağlı yine boş bir iletişim maili.
asıl hesaplarını böylece bağlamamış olursun