Otobüste gazate okumayanlar

Bu konuyu okuyanlar

Umutgs1905

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
Hep dikkat çeken bir şey var otobüslerde kimsenin elinde gazate yok ya müzik dinliyorlar yada telefonla oynuyorlar ben devamı okuyorum ülke gündemini takip ediyorum ne düşünüyorsun bu konuda

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,390
Teknoloji.

O tarz görüntüler istiyorsan japonya git dostum , bizim ülkemiz de gerçekleşmiyor maalesef.

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
gazete kültürü yavaş yavaş eskiyor artık, keşke daha fazla okunsa ama okuduğunu bildiğim bir babam kaldı :D

PowerKing

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Gazete, gereksiz bir şey artık. Bunun nedeni de, gazetelerin ta kendisidir. Yandaş, yalan, gereksiz, okuyucuyu sinir edici-kızdırıcı içerikler, okuyucuya katkısız içerikler ile kendileri kaybettiler. Gazete okumak artık zaman kaybıdır. Her sabah ekmek alırken gazete aldığım zamanları hatırlıyorum. Özellikle bulmaca için alırdım. O bile yok artık. Bulursam bulmaca dergisi alıyorum.

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,210
Gazete Okumak Gereksiz değildir, Teknoloji ile Gazeteyi Kıyaslamak Sacma, Yandas Taraf Var Evet, ama Bir Lisanın Varsa Zibilyon Tane Yabancı Güzel Icerekle Okuyabılecegınız GAZETELER Var.. Buna Kendi Eksiklerinizi Görememek Denir, Türkiye'de Korku Sarmiş Medya Basıni Yüzünden gercekleri Etrafa Dökemeyen Gereksiz GAZETELER Var.. Yani Telden Pdf, Uygulama ile Okumak Sana Bir Bardak Cayın Sessizliğinde Oturup Birseyler Ögrenme Zevkini vermez.. GAZETE BirKültürdür, Kültürü Öldürmek Bizim Insanımızın Bas Rolü..

Iyı Forumlar..

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,207
Normal şartlarda gazetenin günümüz için kullanımı absürt kaçar.
Yani gazeteden çok daha küçük bir cihaz ile milyonlarcasına ulaşmak varken ve @PowerKing 'in de dediği gibi çoğu gazete tamamen subjektif bir biçimde manşet atarken alıp da okumak biraz saçma olur.

Devir değişiyor...

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,719
Gazete okuyacak dürüstlük kalmadı. Hangi gazeteyi alırsan eline %100 iki taraftan birini öve öve bitiremiyor. Tek doğru yok, artık gazeteler nesnel değil öznel yazılar yazıyor. Bunun yerine kitap okumayı tercih ediyorum ki onda da devir e-kitap sistemine dönmüş halde.

Son mesajlar